TRÓJMIASTO

Wyskoczyła z balkonu, będąc pod wpływem kokainy. Opiekowała się 2-letnią córeczką

Policjanci zatrzymali 27-letnią kobietę

7 maja policjanci zatrzymali 27-letnią kobietę, która będąc pod wpływem narkotyków, opiekowała się swoją 2-letnią córeczką.

W obawie przed poniesieniem konsekwencji kobieta próbowała uciec i wyskoczyła przez balkon znajdujący się na I piętrze budynku. Szybko została zatrzymana. Teraz niewykluczone, że odpowie za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Wczoraj po godzinie 8:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkanka powiatu wejherowskiego w mieszkaniu opiekuje się swoim małym dzieckiem będąc pod wpływem narkotyków.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi mieszkania kobiety, ta nie chciała otworzyć i jak się okazało, próbowała uciec, wyskakując przez balkon. 27-latka po krótkim pościgu została zatrzymana przez policjantów.

Okazało się, że kobieta w zamkniętym na klucz mieszkaniu pozostawiła swoje dziecko bez opieki. Na miejsce wezwano strażaków, którzy weszli na balkon i otworzyli drzwi mieszkania. Wezwano także karetkę pogotowia w celu sprawdzenia stanu zdrowia dziecka. Po wykonaniu badań i ustaleniach z sędzią rodzinnym, dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny.

Zatrzymana 27-latka została przewieziona do wejherowskiej komendy i przebadana narkotestem, który wykazał, że jest prawdopodobnie pod wpływem kokainy, dlatego też pobrano od niej krew do analizy. Po uzyskaniu wyniku badania krwi, który określi zawartość narkotyku w organizmie niewykluczone, że 27-latka usłyszy zarzut dotyczący narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego dziecka.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button