TRÓJMIASTO

Wrzeszcz. Kradzież z włamaniem. Czy znasz tych mężczyzn?

Gdańsk

Policjanci z komisariatu we Wrzeszczu pracują nad sprawą kradzież z włamaniem, do której doszło 30 marca 2022 roku w jednym z mieszkań w dzielnicy Wrzeszcz.

Na skutek analizy zabezpieczonych zapisów z kamer monitoringów, publikujemy wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym przestępstwem.

30 marca 2022 roku policjanci odebrali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem na szkodę obywatelek Ukrainy. Nieznani jak dotąd sprawcy wyłamali zamek w drzwiach, weszli do środka i ukradli między innymi gotówkę oraz biżuterię. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku, a pokrzywdzone oszacowały straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą, typując sprawców tego przestępstwa i dążąc do zatrzymania tych osób. Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które wiedzą, kim mogą być mężczyźni z filmu oraz zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji we Wrzeszczu. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47 741-15-22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres [email protected]

Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button