POZOSTAŁE

Wielki finał „Dance Dance Dance” przed nami. Kto wygra 2. edycję tanecznego show?

Finał 2. edycji „Dance Dance Dance”

Mając na uwadze epidemię COVID-19 Telewizja Polska podjęła decyzję o wcześniejszym zakończeniu drugiej edycji tanecznego show.

Zmianie ulegną też niektóre zasady i przebieg Wielkiego Finału „Dance Dance Dance”. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w głosowaniu SMS widzów.

W sobotę 18 kwietnia 2020 r. zostały wyemitowane występy solowe Rafała Mroczka, Anny Karczmarczyk, Rafała Jonkisza i Mateusza Janusza. Tego dnia z programem pożegnał się jeden z duetów, który zgromadził najmniejszą liczbę punktów. WIĘCEJ o tym odcinku przeczytacie TUTAJ!

Pozostałe trzy pary wezmą udział w wielkim finale w sobotę 25 kwietnia 2020 roku. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji w finale zmierzyły się dwie pary.

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto również decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance”. Podczas realizowanego na żywo wielkiego finału przypomniane zostaną wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie w głosowaniu SMS będą mogli wskazać najlepszą parę, która przeznaczy wygraną – 100 tys. złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tys. złotych.

Wielki finał zrealizowany zostanie w studiu „Pytania na Śniadanie”, w którym pojawią się Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska oraz finaliści. Prowadzący połączą się online z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show oraz jurorami Anną Muchą i Robertem Kupiszem.

Przypomnijmy, że na początku marca zawieszono nagrania „Dance Dance Dance”. Odcinki zrealizowane przed epidemią koronawirusa widzowie cały czas mogą oglądać na antenie TVP2.

Które duety przejdą do wielkiego finału? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Wcześniej, o godzinie 20:00, widzowie zobaczą specjalny odcinek „Dance Dane Dance The Best Of” będący przypomnieniem najważniejszych wydarzeń z występów w duetach.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button