WARSZAWA

Warszawa. Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja poszukuje napastników

Poszukiwany uczestnik morderstwa

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowania dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja bieżącego roku na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie.

Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantem prowadzącym sprawę w siedzibie Komendy Rejonowej Policji Warszawa I przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja bieżącego roku na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie.

Na filmiku słychać nagrywającego zajście, który mówi w języku rosyjskim/ukraińskim (te języki są prawie takie same). Kto pobił i zabił mężczyznę, jakiej narodowości są mordercy? Policja nie udziela żadnych informacji.


Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Mężczyzna w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz buty koloru czarnego.

Warszawa. Zabójstwo na Nowym Świecie. Poszukiwany uczestnik (fot. policja)

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się naocznych świadków zdarzenia oraz osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia i kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa I, nr tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button