WARSZAWA

Warszawa. Bez zgody wszedł do przyczepy. Potem wyszedł… nagi

Stolica

Temperatura na zewnątrz raczej nie skłania do opalania.

Jednak pewien 31-letni mężczyzna wybrał się na spacer w centrum stolicy – w stroju biblijnego Adama. Nagiego ujęli chwilę później strażnicy miejscy. Odpowie nie tylko za publiczne obnażanie

Dochodziła godzina 8:30, gdy do strażników miejskich z I Oddziału Terenowego podszedł przechodzień i poinformował o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, znajdującym się na parkingu pomiędzy ulicami Zgoda i Złotą.

Gdy funkcjonariusze podjęli interwencję, zauważyli, że ze stojącej przyczepy turystycznej wychodzi przez okno na dachu… nagi mężczyzna. Po chwili zeskoczył na chodnik i próbował oddalić się. Jego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Nie odpowiadał na zadawane pytania oraz nie stosował się do poleceń strażników.

Aby go obezwładnić, funkcjonariusze musieli użyć siły. Następnie doprowadzili go do przyczepy. Pojazd należał do ekipy filmowej i pilnowali go ochroniarze, którzy stwierdzili, że mężczyzna wszedł tam bez zgody właściciela.

To oni otworzyli zamknięte na klucz drzwi. W środku znajdowało się ubranie mężczyzny, a na stole jego rzeczy osobiste. Były wśród nich dwie torebki: jedna zawierała biały proszek, a druga brunatno-zielony susz roślinny. Funkcjonariusze polecili mężczyźnie, by ubrał się, a gdy to zrobił, wezwali patrol policji.

Radiowozy straży miejskiej i policji (fot. SM)

Ujętego wraz jego rzeczami przewieziono do komendy rejonowej, gdzie technicy zbadali zawartość torebek. W obu znajdowały się narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button