FESTIWALEKONCERTY

Warm Up To Date 2019. Nowa formuła festiwalu. Wrocław czeka

Up To Date Festival

Po wydłużeniu wrześniowego, muzycznego weekendu w Białymstoku o dwa dodatkowe festiwalowe dni – z dwóch do czterech i ogłoszeniu pierwszych artystów X edycji Up To Date Festival to…

dziś przyszedł czas na Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne: Wrocław – nową, eksportową formułę Festiwalu.

Kilkudziesięciu artystów, cztery muzyczne sceny i tysiące fanów niebanalnych muzycznych wyborów. Tak od blisko dekady, w jeden z wrześniowych weekendów wygląda Białystok – miasto tętniące muzyką spod znaku Up To Date, dla której to właśnie do stolicy Podlasia przyjeżdżają miłośnicy niebanalnych muzycznych wyborów z całego kraju.

Teraz, klimat znany dotąd jedynie z Białegostoku będzie dostępny na wyciągnięcie ręki również we Wrocławiu. To tam po raz pierwszy odbędzie się Warm Up To Date – zupełnie nowa, całodniowa, eksportowa formuła festiwalu z zaskakującymi instalacjami związanymi z X-cio leciem festiwalu.

Z czterema muzycznymi scenami:

Beats,
Pozdro Techno,
Daytime Dancing oraz
Pierwszym Wrocławskim Salonem Ambientu

27 kwietnia białostocki Up To Date Festival odwiedzi Wrocław.

Na jeden dzień wrocławską Tamkę i Krakowską 100 wypełni klimat znany dotąd jedynie ze stolicy Podlasia. Headlinerem całego wydarzenia będzie IC3PEAK, czyli rosyjska opowieść muzyczna z gatunku horroru stworzona przez Nastyę Kreslinę i Nicka Kostyleva – artystów audiowizualnych mieszkających w Moskwie. Ich spektakularny, niezwykle popularny pomysł muzyczny łączy w sobie mroczną stylistkę dark popu z chwytliwymi tekstami i charakterystycznym, wysokim głosem wokalistki. Wszystko to jest przeplecione taneczną, intensywną rytmiką.

Pierwszy Wrocławski Salon Ambientu wypełni zaś muzyka dwóch artystów. Giulio Aldinucci, to autor od lat eksperymentujący ze zjawiskami ze sfer elektroakustyki i dźwiękowych przestrzeni. Pochodzący z Włoch artysta zaskakuje płodnością – zdążył już wydać kilka longplayów Poza poszukiwaniem własnych brzmień Giulio współpracował przy realizacji wielu spektakli teatralnych, pisał muzykę do filmów dokumentalnych i fabularnych, shortów oraz współpracował z innymi muzykami.

Na tej samej scenie wystąpi także Piotr Michałowski – producent muzyczny skupiony na technicznych aspektach procesu twórczego oraz na samych narzędziach, które często są dla niego inspiracją. Piotr tworzy od kilkunastu lat, a koncertuje od 2008 roku, głównie pod pseudonimem Nmls. Do tej pory miał okazję zagrać ok. 100 koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą.

WARM UP TO DATE X ŁOMŻA JASNE PEŁNE: WROCŁAW
27.04.2019
Wyspa Tamka, Krakowska 100

BILETY UP TO DATE FESTIVAL BIAŁYSTOK

W sprzedaży nadal można kupić ostatnie sztuki KARNETÓW FULL na Up To Date Festival w Białymstoku w pierwszej, limitowanej puli w cenie 289 zł za sztukę.

Karnety uprawniają do wstępu na wszystkie wydarzenia festiwalowe w tym koncert otwarcia.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button