CIEKAWOSTKI

Walentynki w łódzkim ZOO – śladem męskich narzędzi miłości

Przekonajmy się, które zwierzęta mają fallusy na głowie, a które mają ich więcej niż jeden!

Spędź Dzień Zakochanych w łódzkim Zoo!

14 lutego czeka na Was wyjątkowa i odważna miłosna trasa. W wybranych miejscach ogrodu, oznakowanych na mapie serduszkami, znajdziecie intrygujące nalepki ze śmiałymi zdjęciami i informacjami dotyczącymi zwierzęcych przyrodzeń.

Kolczaste, ze skrzydełkami, przypominające korkociągi lub miecze – różnorodność budowy zwierzęcych penisów niektórych przyprawia o zawrót głowy.

W niedzielę, 14 lutego, zachęcamy do zwiedzania Zoo, w trakcie którego będzie okazja do przyjrzenia się małym i wielkim penisom ze świata zwierząt.

Walentynki. ZOO Łódź (fot. ZOO Łódź)

– Tylko w tym dniu dowiecie się dlaczego wydrom kurczą się penisy i jądra oraz na czym polega zagadka genitaliów kazuarów. Poznacie, które zwierzęta mają fallusy na głowie, a które mają ich więcej niż jeden. Kolczaste, ze skrzydełkami, przypominające korkociągi lub miecze – różnorodność budowy zwierzęcych penisów może przyprawić o zawrót głowy – mówi dr Magdalena Janiszewka, kierownik działu edukacji w łódzkim ZOO, pomysłodawczyni akcji.

W miłosną trasę może wyruszyć każdy, kto 14 lutego odwiedzi ogród zoologiczny. Poniżej znajduje się specjalna mapka. W miejscach oznaczonych serduszkami znajdziecie odważne ciekawostki i śmiałe zdjęcia.

Mapka – ZOO Łódź (fot. ZOO Łódź)

(UMŁ)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button