MUZYKAPOZOSTAŁE

Niezwykły 14-latek w „The Voice Kids 4”. Porzucili go rodzice. Co zrobili Dawid Kwiatkowski, Cleo, Tomson i Baron? [WIDEO]

The Voice Kids 4

Trzy lata temu porzucili go rodzice.

Dzięki starszej siostrze Adam nie trafił do domu dziecka i może spełniać marzenia.

The Voice Kids 4. Adam Adamczuk (fot. Natasza Młudzik/TVP)

14-letni Adam, którego zobaczymy na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji „The Voice Kids”, pochodzi ze Szczawnicy. Przygodę z muzyką rozpoczął trzy lata temu. Nastolatek nie tylko zaczął śpiewać, ale także grać na gitarze.

– Muzyka w wielu momentach była dla mnie oderwaniem od problemów. Powoduje, że lepiej się czuje sam ze sobą i mogę się otworzyć na ludzi – wyznał Adam, w którym pasję do muzyki zaszczepił starszy brat.

Rodzeństwo Adama (fot. TVP)

Około trzech lat temu, kiedy Adam Adamczuk miał 11 lat, los potraktował go bardzo brutalnie…

– W pewnym momencie stało się tak, że mama go zostawiła, a ojciec nie był w stanie się nim zająć – wyznał w trakcie rozmowy z Tomaszem Kammelem starszy brat Adama Krzysztof.

– Wtedy musiała wkroczyć siostra Marzena, żeby przejąć prawa do opieki nad Adasiem – dodał.

Rodzeństwo Adama (fot. TVP)

– Jest to duże wyzwanie, aczkolwiek nie wyobrażałam sobie innego wyjścia. Nie mogłabym żyć ze świadomością, że Adaś jest w domu dziecka. To nie byłoby dla mnie szczęśliwe życie. Teraz jestem szczęśliwa – wyznała Marzena, która jest prawną opiekunką młodszego brata od prawie trzech lat.

– Kocham moją siostrę za opiekę, którą mnie darzy. Czas, który zawsze mi poświęca mimo, że sama ma go mało, bo ma dwie prace. Stara się, żebym miał jak najlepiej… – wyznał Adam.

Rodzeństwo Adama (fot. TVP)

Udział w muzycznym talent show to dla Adama nie tylko wielka przygoda ale również spełnienie jednego z marzeń, w którym pomogła mu ukochana siostra.

– Kiedyś obiecałam Adasiowi, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby był bezpieczny, szczęśliwy i mógł spełniać swoje marzenia. Dlatego też miedzy innymi jesteśmy tutaj – wyznała Marzena.

The Voice Kids 2020. Adam Adamczuk (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Niezwykle poruszającą rozmowę oraz fragment występu Adama Adamczuka na scenie „The Voice Kids” możecie zobaczyć już teraz w wideo. Cały występ 14-latka zobaczymy w trakcie Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji talent show. Kolejne odcinki programu już w piątek o 20:30 i w sobotę o 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button