ŁÓDŹ

Uczestnicy bójki zatrzymani. Dwie osoby zostały ranne. Użyto broni palnej

Radomsko

Policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 7 maja 2022 roku około godziny 18.40 na ulicy Przedborskiej w Radomsku.

Wstępnie zostało ono zakwalifikowane jako bójka z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Zatrzymanym już przez policję uczestnikom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. broń palną.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że wieczorem grupa kilku mężczyzn podjechała samochodem w rejon ulicy Przedborskiej w Radomsku (woj. łódzkie), gdzie doszło do bójki pomiędzy nimi, a dwójką innych mężczyzn. Dwie osoby zostały ranne w wyniku strzałów z broni palnej. Jeden jest nadal w szpitalu.

W efekcie prowadzonych całą noc intensywnych działań z udziałem policjantów z Radomska i komendy wojewódzkiej w Łodzi wszyscy uczestniczy zajścia zostali ustaleni. Pięciu mężczyzn jest zatrzymanych. To mieszkańcy Radomska w wieku od 20 do 42 lat znani z wcześniejszych konfliktów z prawem. Najprawdopodobniej dzisiaj będą przesłuchiwani. Policjanci podczas przeszukań zabezpieczyli różne niebezpieczne narzędzia, w tym broń palną. Z uwagi na trwające działania przekazanie szczegółów nie jest możliwe.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close
Back to top button