KONCERTYPOZOSTAŁE

TVP – Sylwester Marzeń. Black Eyed Peas wystąpi w Zakopanem

Koncerty w Polsce

Główną gwiazdą Sylwestra Marzeń w Zakopanem będzie Black Eyed Peas.

30 grudnia rządowa telewizja ogłosiła zastępstwo za Melanie C.

Brytyjska artystka odwołała swój występ z powodu poglądów m.in. dot. LGBT.

ZOBACZ WIĘCEJ: Melanie C odwołała sylwestrowy występ dla TVP. „Nie są zgodne z moimi poglądami”. Za to będzie Zenek

Black Eyed Peas zaśpiewają razem z Sarą James tak jak to było przed ogłoszeniem wyników głosowania w finale „America’s Got Talent”. Będzie to utwór „Let’s Get It Started”.

Za tę „przyjemność” TVP zapłaciła aż milion dolarów! To z naszych podatków. Stać ich, bo PiS dał im 2,7 mld złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James w finale „America’s Got Talent”. Zaśpiewała z Black Eyed Peas. Jak wypadła?

Sylwester Marzeń w Zakopanem. Black Eyed Peas (fot. TVP)

Black Eyed Peas

Zespół ten to sześciokrotni zdobywcy nagrody Grammy i pionierzy gatunków.

Black Eyed Peas każdym ruchem dyktuje rytm kultury.

W 2020 roku Black Eyed Peas ujawnili swój międzynarodowy epicki album „Translation” po ośmioletniej przerwie. Album wspiął się na trzecie miejsce na liście Billboard Top Latin Albums Chart. Premierze towarzyszył podwójnie platynowy „RITMO (Bad Boys For Life)” z J Balvinem, złote „MAMACITA” i „GIRL LIKE ME” z Shakirą.

W ciągu ostatnich 25 lat trio z Los Angeles — will.i.am, Apl.de.Ap i Taboo — zdobyło sześć nagród Grammy i sprzedało 35 milionów albumów oraz 120 milionów singli. Są uznani za jako jeden z największych wykonawców epoki, stali się „drugim najlepiej sprzedającym się artystą/grupą wszech czasów w zakresie pobranych utworów” według Nielsena i wylądowali na liście „Hot 100 Artists of the Decade” Billboardu. Sprzedając ponad 3 miliony biletów, grając ponad 300 koncertów w 30 różnych krajach, w tym na głównych stadionach, uświetnili największą scenę na świecie przełomowym występem na Super Bowl XLV Halftime Show w 2011 roku.

W 2019 roku rozpoczęli nową erę dzięki singlowi „RITMO (Bad Boys For Life)” u boku J Balvina, generując łącznie ponad miliard streamów i wyświetleń wideo w mniej niż sześć miesięcy. Pobili tym liczbę streamów na Spotify takich klasyków, jak „I Gotta Feeling” i „Where Is The Love?”, a utwór stał się „najczęściej słuchaną piosenką na platformie” grupy. Wspiął się na Top 10 w Pop Radio, stając się ich „pierwszym Top 10 w tym formacie od dekady”. Kolejny singiel „MAMACITA” z Ozuną i J.Reyem Soulem tylko przyspieszył sukces Black Eyed Peas osiągając pół miliarda odtworzeń. Wszystko utorowało drogę do ich ósmego albumu „Translation”, który wywołał wielki hałas na całym świecie. Pojawił się z hukiem na całym świecie, zajmując 3. miejsce na liście Billboard Top Latin Albums Chart jako pierwszy wpis grupy w pierwszej piątce. Oprócz miliardów streamów, „RITMO” pokryło się podwójną platyną, podczas gdy „MAMACITA” i „GIRL LIKE ME” z Shakirą osiągnęły złoty status. Płyta zdobyła powszechne uznanie krytyków.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button