MUZYKAPOZOSTAŁE

Trenerzy „The Voice Kids” o swoich lękach. Dawid Kwiatkowski: Nigdy nie skoczę ze spadochronem [WIDEO]

5. edycja The Voice Kids

Podczas nagrań „The Voice Kids” trenerzy wyznali czego boją się.

Baron opowiedział też mrożącą krew w żyłach przygodę sprzed lat, którą zafundował mu brat.

Piąta edycja muzycznego talent show z udziałem muzykalnych dzieci powoli zbliża się ku końcowi. Tegoroczna odsłona „The Voice Kids” obfitowała w wiele zapierających dech w piersiach występów uczestników. Pozwoliła również jeszcze lepiej poznać Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona, którzy chętnie dzielili się historiami ze swojego życia. W trakcie prac na planie talent show, trenerzy wywołani przez Cleo, opowiedzieli o swoich lękach, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

– Nigdy nie skoczę ze spadochronem – wyznał bez chwili zastanowienia Dawid Kwiatkowski.

The Voice Kids 5. Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

Szybko okazało się, że to co dla Dawida jest niewyobrażalne, Baronowi i Tomsonowi sprawiło ogromną przyjemność.

– Skakałem dwa razy. Tomson raz ze mną skakał. Było super. Moment zanim wyskoczysz jest najgorszy. Myślisz „co ty robisz?!”, „życie ci niemiłe?!”. Spadałem 217 kilometrów na godzinę – oznajmił Baron opowiadając przy okazji o wrażeniach związanych ze skokiem ze spadochronem.

The Voice Kids 5. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

Cleo przyznała, że fobii nie ma, ale nie przestaje zamartwiać się o rodzinę.

– Najbardziej boję się o bliskich. Gdziekolwiek moi rodzice jadą albo mój brat w mojej głowie są niepokojące myśli – zdradziła wokalistka.

Na koniec rozmowy Baron postanowił opowiedzieć historię z czasów kiedy był nastolatkiem. Okazało się, że mrożące krew w żyłach doświadczenie zapewnił mu brat.

– Przypomniało mi się, co mój brat mi zrobił jak miałem 15 lat. Bardzo się kochamy, ale wtedy to był czas, kiedy robiło się sobie psikusy. W tamtym czasie miał płytę z muzyką z horroru. Samym dźwiękiem byłeś przerażony. Mój brat schował mnie pod kołdrę i tak złapał, że nie mogłem się ruszać. Włączył muzykę na pełny regulator i sprasował mi mózg takim horrorem. To była klaustrofobia, lęk przed ciemnością i jeszcze zła muzyka – opowiedział Baron.

The Voice Kids 5. Baron,(fot. Jan Bogacz/TVP)

Przypomnijmy, że w kolejnym odcinku na scenie wystąpi drużyna Cleo. Spośród 18 dzieci wokalistka wybierze troje uczestników, którzy przejdą do wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids”. Kto to będzie? Dowiemy się o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button