MUZYKA

The Voice of Poland. Piekarczyk, Steczkowska, Tomson i Baron o Sylwii Grzeszczak: Była wystraszona [WIDEO]

12. The Voice of Poland

Sylwia Grzeszczak zadebiutowała niedawno jako trenerka muzycznego show.

Jak wokalistka poradziła sobie w nowej roli? W wideo opowiedzieli o tym Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron.

Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental (fot. Jan Bogacz/TVP)

Trudne dobrego początki – tak można określić pojawienie się Sylwii Grzeszczak w emitowanej właśnie edycji „The Voice of Poland”. Nowa trenerka nie tylko po raz pierwszy zmierzyła się z niezwykle popularnym formatem, ale musiała odnaleźć się w zgranym już teamie. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron wielokrotnie zasiadali w obrotowych fotelach, tym samym świetnie odnajdują się w swoich rolach i bardzo dobrze znają się nawzajem. W naszym materiale wideo weterani „The Voice of Poland” zdradzili, jak na początku w programie radziła sobie Sylwia Grzeszczak i jak obecnie wygląda praca na planie.

– Była wystraszona, ale zaczyna się otwierać. Myślę, że może pomóc osobom idącym do jej drużyny – ocenia Marek Piekarczyk, który już po raz piąty jest trenerem w cieszącym się wielką popularnością muzycznym show.

– Na początku pytała, jak to będzie, co ma robić. Powiedziałem jej „Zobaczysz. To są wokaliści, którzy potrzebują twojego słowa. Ty wiesz co im powiedzieć” – wspomina Tomson z zespołu Afromental, który razem z Baronem pomaga rozwinąć muzyczne skrzydła aspirującym wokalistom już po raz dziesiąty.

– Szybko się odnalazła. Jest super, fajną, pogodną i bardzo zdolną osobą – zapewnia Baron.

– Przeżywamy nasze wybory, rozmawiamy o uczestnikach. Cieszę się, że się spotkałyśmy i mogłyśmy się bliżej poznać. Może kiedyś coś z tego będzie muzycznego – mówi z uśmiechem Justyna Steczkowska. Wokalistka już po raz czwarty zgodziła się być trenerką „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland. Sylwia Grzeszczak (fot. Jan Bogacz/TVP)

Wygląda na to, że mimo trudnych początków Sylwia Grzeszczak zadomowiła się już w programie. Widzowie cenią jej opinie, a uczestnicy czekają na jej wskazówki wokalne o czym będzie się można przekonać w „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. Tym razem na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentują się uczestnicy z województwa świętokrzyskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button