MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland. Justyna Steczkowska o pierwszej zawodowej porażce: Przeżyłam szok! [WIDEO]

12. The Voice of Poland

– Przeżyłam szok – wspomniała na planie „The Voice of Poland” Justyna Steczkowska, której początki kariery nie należały do najłatwiejszych.

W tym talent show uczestnicy walczą o spełnienie muzycznych marzeń. Niestety, nie każdy sceniczny występ zachwyca Justynę Steczkowską, Sylwię Grzeszczak, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. W związku z tym wielu aspirujących wokalistów i wokalistek musi przełknąć gorycz porażki. Ta jest nieodzownym elementem na drodze do osiągnięcia celu, o czym na własnej skórze przekonała się Justyna Steczkowska. Podczas nagrań ostatnich Przesłuchań w Ciemno, które widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę o 20:00, trenerka opowiedziała o przykrych doświadczeniach, które spotkały ją na początku kariery.

– Nie dostałam się do teatru w Gdyni, a byłam pewna, że się dostanę. Wydawało mi się, że zrobiłam wszystko bardzo dobrze. Przeżyłam szok! – wyznała trenerka na planie „The Voice of Poland”.

Nie mogąc pogodzić się z decyzją komisji egzaminacyjnej, Justyna Steczkowska za wszelką cenę chciała poznać powód odrzucenia i przekonać, aby przyjęto ją do zespołu.

Justyna Steczkowska (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Przyszła bardzo miła pani. Pytam ją: – Czy może mi pani powiedzieć, dlaczego się nie dostałam, bo nie widzę powodów. Słyszałam innych uczestników, nikogo nie chcę obrazić, ale uważam, że mój głos się nadaje i może wiele rzeczy wyczarować – tłumaczyła egzaminatorce.

– Śpiewałaś za dobrze, a my przyjmujemy ludzi do nauki – usłyszała w odwecie.

Słowa te niestety nie uspokoiły Justyny Steczkowskiej.

– Zatrudnijcie mnie chociaż, żebym mogła grać ogony w teatrze. Błagam was! – próbowała przekonać wokalistka.

Z czasem się okazał, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Justyna Steczkowska (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Gdybym dostała się wtedy, to byłaby to strata czasu w tamtym momencie mojego życia. Pewnie nie pojechałabym do Opola, nie wygrałabym „Szansy na Sukces”, nie spotkałabym Grzesia Ciechowskiego. Po 15 latach wróciłam do teatru w glorii i chwale grając główną rolę w „Śnie nocy letniej” Szekspira do muzyki Leszka Możdżera. I to naprawdę był mój triumf – zakończyła swoją opowieść Justyna Steczkowska, która podobnie jak pozostali trenerzy już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2 ostatecznie skompletują swoje drużyny.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button