MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice of Poland. Justyna Steczkowska nie była w stanie słuchać swojej uczestniczki: Nieee! Stop! Jezu! [WIDEO]

12. The Voice of Poland

Zobaczcie kulisy pracy Justyny Steczkowskiej ze swoją drużyną z „The Voice of Poland”.

Trenerka programu jest niezwykle wymagająca, co już teraz możecie obejrzeć w naszym wideo.

W najbliższą sobotę widzowie zobaczą ostatnie Bitwy 12. edycji „The Voice of Poland”. Każdy duet przed wystąpieniem na muzycznym ringu miał szansę szlifować swój talent pod okiem trenerów podczas warsztatów muzycznych i prób do odcinka. W naszym wideo możecie zobaczyć, jak swoich podopiecznych do występu przygotowuje Justyna Steczkowska, która wielokrotnie powtarzała, że nic tak nie rani jej uszu jak fałszowanie.

12. The Voice of Poland. Karolina Mirek i Daniel Jodłowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Nieeee! Stop, stop! Jezu! – zaczęła krzyczeć Justyna Steczkowska w trakcie prób z Karoliną Mirek i Danielem Jodłowskim, którzy w najbliższą sobotę zaśpiewają utwór „Wybacz” z repertuaru zespołu Ira.

– Te góry, to jest żyleta. I to fajnie, ale one muszą być tak jak żyleta czyściutkie! Musisz śpiewać czysto. Jeśli nie jesteś pewna jakiegoś dźwięku, lepiej go nie zaśpiewać, niż zaśpiewać nieczysto, bo będę cię musiała wyrzucić – zwróciła się do Karoliny.

– Trzeba trafiać we wszystkie dźwięki, a to się czasem nie zdarza. Nieczystości są nie do zniesienia. To jest nie ten poziom programu. Nie możecie fałszować – zakomunikowała Danielowi Justyna Steczkowska.

Justyna Steczkowska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Warto dodać, że kiedy kilka lat temu Justyna Steczkowska po raz pierwszy była trenerką w „The Voice of Poland”, zyskała miano „pani profesor”. Według nas to określenie idealnie pasuje do wokalistki, która podobnie jak pozostali trenerzy w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2 wybierze ostatnich uczestników do kolejnego etapu programu – Nokautu.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button