MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Pola Kuderska, córka muzyka zespołu Myslovitz: „Mój tata jest normalnym tatą!” [WIDEO]

5. edycja The Voice Kids

Przed nami kolejne Przesłuchania w Ciemno piątej edycji „The Voice Kids”.

Jedną z uczestniczek, która już w sobotę wystąpi przed Cleo, Dawidem Kwiatkowskim oraz Tomsonem i Baronem będzie 14-letnia Pola Kuderska z Mysłowic.

– Myślę, że Mysłowice są znane z zespołu Myslovitz. Ten zespół jest mi znany, bo w tym zespole gra mój tata – rozpoczyna swoją historię nastoletnia uczestniczka, która w sobotę zaśpiewa utwór „Boję się o ciebie” Kaśki Sochackiej & Vito Bambino.

Pola Kuderska z tatą (fot. Archiwum Prywatne)

Miłość do muzyki zaszczepił w Poli jej tata Wojciech Kuderski, który od 1992 roku jest perkusistą zespołu Myslovitz. Muzyk zabrał córkę na pierwszy koncert, kiedy ta miała zaledwie roczek.

Pola Kuderska z tatą (fot. Archiwum Prywatne)

– Dzięki temu, że mój tata gra w tym zespole mogę czasem pojechać z nim na jakieś koncerty, ale tak to myślę, że mój tata jest normalnym tatą. Taka trochę moja bratnia dusza – mówi Pola Kuderska.

I to właśnie w ojcu nastolatka ma największego fana.

– Traktuję ją jak moją kumpelę. Jeśli córka będzie chciała kiedyś pójść w moje ślady, to jak najbardziej będę jej kibicował i robił wszystko, żeby nie została skrzywdzona na tej drodze – mówi w materiale wideo perkusista zespołu Myslovitz.

The Voice Kids 5 – Cleo, Baron i Tomson, Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

Występ Poli oraz innych utalentowanych muzycznie dzieci będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2 podczas Przesłuchań w Ciemno piątej edycji „The Voice Kids”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button