MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Cleo – kobieta o wielu twarzach. „Żadnej pracy nie boję się” [WIDEO]

The Voice Kids 5

Cleo jest jak bohaterka serialu „40-latek” grana przez Irenę Kwiatkowską.

Tak jak serialowa postać, tak i trenerka „The Voice Kids” żadnej pracy się nie boi o czym opowiedziała w materiale wideo.

To już czwarta edycja, w której w obrotowym fotelu zasiądzie Cleo – bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przeboje na jej oficjalnym kanale na YouTube wyświetlono ponad 500 milionów razy! Jest także jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek w social mediach – niemal milion osób śledzi ją na Instagramie, ponad milion followuje na Facebooku i ma ponad 1,3 miliona obserwatorów na TikToku, gdzie tworzone przez nią filmy polubiono ponad 16 milionów razy! Ale to nie wszystko – jej utwory tylko w jednym serwisie streamingowym mają ponad 300 tysięcy odtworzeń miesięcznie, a rozgłośnie radiowe w całej Polsce nie przestają grać jej hitów. Do tego ponad 20 nominacji do najważniejszych nagród muzycznych w naszym kraju z czego niemal połowę z nich wygrała.

Mimo tak wielu osiągnięć Cleo pozostała „zwyczajną” dziewczyną, która nie otacza się sztabem osób spełniających jej nawet najmniejsze zachcianki. Na planie „The Voice Kids”, którego najnowsza edycja startuje już dziś o godzinie 20:00, Cleo sama dba o swój makijaż, fryzurę oraz stylizacje. Okazuje się, że podobnie jest także na planie jej klipów.

The Voice Kids 5. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

– Każdy, kto przychodzi do mnie na klip się dziwi – zaczęła w naszym materiale wideo trenerka „The Voice Kids”.

– Co ja robię w ogóle na klipie? Wszystko. Naprawdę wszystko. Make-up, fryzura, dobieranie strojów. Nawet tancerkom przyklejam coś tam do butów, później lecę kable nosić. Na koniec wszystko zamiatam. Generalnie robię naprawdę wszystko – opowiada Cleo, której wypowiedź na myśl przywodzi cytat „ja jestem kobieta pracująca – żadnej pracy się nie boję” wypowiadany przez Irenę Kwiatkowską w kultowym serialu „40-latek”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button