MUZYKAPOZOSTAŁE

The Voice Kids. Cleo: Jesteście w drodze do wygrania swojej wojny o marzenia [WIDEO]

5. edycja The Voice Kids

W materiale wideo zapowiadającym sobotni odcinek „The Voice Kids” Cleo wraca pamięcią do początków swojej kariery, kiedy w jednym z programów spadła na nią lawina krytyki.

The Voice Kids 5. Bitwa II – Sing Off. Drużyna Cleo (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Już w najbliższą sobotę, podczas Bitew, Cleo spośród osiemnaściorga dzieci ze swojej drużyny wybierze troje, które przejdą do wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids”. Początkowo cała drużyna podzielona na sześć 3-osobowych zespołów zaśpiewa polskie i zagraniczne przeboje. Z każdego tria trenerka wytypuje po jednej osobie, która ponownie zaśpiewa na scenie podczas Sing Off. Z sześciorga muzykalnych dzieci Cleo wyłoni finałową trójkę.

Przed podjęciem trudnej decyzji o tym, kto przejdzie dalej, a kto będzie musiał pożegnać się z programem, wokalistka postanowiła opowiedzieć dzieciom historię swojej kariery.

– Wielokrotnie odpadałam z różnych programów typu talent show i wiele bitew przegrałam. Ale wojnę o marzenia wygrałam i jestem tutaj gdzie jestem – rozpoczęła Cleo, która w 2011 roku postanowiła spróbować swoich sił w jednym z programów poszukujących wokalnych talentów.

The Voice Kids 5. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

Po występie, w trakcie którego zaśpiewała wielki przebój Tiny Turner „Proud Mary”, Cleo usłyszała same nieprzychylne opinie.

„W swojej nie­prze­cięt­no­ści je­st dosyć prze­cięt­na”, „dusisz się w tej piosence” – ocenili jurorzy.

Mimo niepochlebnych słów piosenkarka nie porzuciła marzeń o karierze, a ówczesną porażkę po latach zaczęła traktować jako dobrodziejstwo.

– Bardzo dziękuję, że nie przeszłam dalej. Dzięki temu dzisiaj mam okazję pracować z Donatanem i rozwijać się muzycznie. Aż boje się pomyśleć, co byłoby gdyby stało się inaczej. Dziś jestem niezależna, mogę się w pełni realizować – wyznała w jednym z wywiadów piosenkarka.

Pamiętając trudne początki Cleo postanowiła przekonać młode wokalistki i wokalistów z „The Voice Kids”, że nigdy nie można się poddawać i zapominać o osiąganiu życiowych celów.

– Jakąkolwiek teraz podejmę decyzję pamiętajcie o tym, że nawet jak nie dzisiaj, to jesteście w drodze do wygrania swojej wojny o marzenia – mówi w materiale wideo Cleo.

The Voice Kids 5. Cleo (fot. Jan Bogacz/TVP)

Którzy uczestnicy z drużyny wokalistki przejdą do wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button