MUZYKA

The Kid LAROI i Justin Bieber w nowym singlu „Stay”

TikTokowy hit, The Kid LAROI. i Miley Cyrus?

Po wielkim sukcesie singla „Without You” The Kid LAROI. powraca ze zdwojoną siła i wsparciem ze strony Justina Biebera.

9 lipca odbyła się światowa premiera „Stay”.

Nowemu utworowi towarzyszy teledysk, w którym zobaczymy obu artystów złapanych w malowniczym bezruchu przez Colina Tilleya. Rok po odniesieniu znaczących sukcesów z hitem „Without You”, a także debiutanckim mixtapem „F*CK LOVE (SAVAGE)”, The Kid LAROI przygotowuje się do trzeciego i ostatniego rozdziału „F*CK LOVE (OVER YOU)”, który ukaże się tego lata.

The Kid LAROI wywołał falę zachwytów swoją składanką „F*CK LOVE” w wieku zaledwie siedemnastu lat. Wokalista niedawno podjął współpracę z SB Projects, do której należą także Justin Bieber, Ariana Grande i inni znani artyśc. Artysta jest na dobrej drodze, aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk na świecie.

Justin Bieber jest jednym z największych artystów na świecie z ponad 75 miliardami streamów i ponad 70 milionami albumów sprzedanych na całym świecie. Hit „Peaches” z najnowszego albumu Justina zadebiutował na 1. miejscach list przebojów i zdobył ponad 1,5 miliarda odtworzeń na całym świecie. Płyta „Justice” osiągnęła najwyższą lokatę w serwisach streamingowych w 117 krajach na całym świecie i do tej pory zgromadziła ponad 6 miliardów odtworzeń. Bieber jest artystą nr 1 na YouTube z ponad 60 milionami subskrybentów, a także na Spotify z ponad 75 milionami słuchaczy miesięcznie.

The Kid LAROI i Miley Cyrus (fot. org.)

TikTokowy hit, The Kid LAROI. i Miley Cyrus? To wybuchnie!

Miley Cyrus dołącza do The Kid LAROI. w utworze „WITHOUT YOU”.

Po swoim debiucie w największych telewizyjnych programach w Stanach Zjednoczonych, takich jak The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, czy The Ellen DeGeneres Show, The Kid LAROI. szykuje się na jeszcze mocniejsze wejście w muzyczną scenę głównego nurtu. Najnowszy album Kida „F*CK LOVE (SAVAGE)” zadebiutował na 3 miejscu listy Billboard, wspiął się na pierwsze miejsce australijskiej listy ARIA, a singiel „WITHOUT YOU“ podbija stacje radiowe na całym świecie. Teraz artysta połączył z Miley Cyrus, która dołączyła do niego w niesamowitym hicie.

Mając zaledwie 17 lat The Kid LAROI wypuścił swój pierwszy legalny mikstejp „F*CK LOVE”. Jego menadżerem stał się Peter Jideonwo z Grade A Productions, który zanany jest ze współpracy m.in. z Juice Wrldem. Miley Cyrus nie przestaje wywierać sporego wpływu na popkulturę w 2021 roku. Ostatnio artystka obchodziła 15 rocznicę znanego wszystkim telewizyjnego programu Hannah Montan i we współpracy z aplikacją Cash App rozdała milion dolarów swoim fanom. Wokalistka zagrała także ostatnio „Tribute to Frontline Heroes“ podczas finału NCAA. Jej poprzedni album „Plastic Hearts“ zadebiutował na pierwszym miejscu listy Top Rock Albums magazynu Billboard. Był to jej pierwszy, który zajął tak wysokie miejsce na tej liście. Krążek znalazł się także na drugim miejscu Billboard 200, dzięki czemu Miley stała się pierwszą kobietą z tak wieloma albumami w pierwszej dziesiątce.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button