KATOWICEPOLSKA

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 na Stadionie Śląskim. Zobacz kto wystąpi

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018

Najpopularniejsze hity ostatniego półwiecza rozgrzeją uczestników sylwestrowej zabawy, która odbędzie się na zmodernizowanym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Gospodarzami „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018” są w tym roku Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Miasto Katowice. Na płycie stadionu powstanie ogromna multimedialna scena o powierzchni 630 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 100 metrów, a wysokość – 22. Uzupełni ją prawie 650 mkw. ekranów ledowych i 950 urządzeń oświetleniowych. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 15 kamer. Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób.

„Cieszę się, że jedna z największych imprez sylwestrowych odbędzie się w tym roku na Stadionie Śląskim, a za pośrednictwem kamer telewizyjnych zagości w domach w całej Polsce. Wsłuchujemy się w głosy naszych mieszkańców i w trosce o zdrowie zwierząt nie planujemy pokazu sztucznych ogni” – podkreśla marszałek Jakub Chełstowski.

W ten wyjątkowy wieczór czeka nas ekscytująca muzyczna podróż od lat 70. po dzisiejsze czasy. W trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 artyści wykonają swoje najpopularniejsze utwory oraz covery polskich i międzynarodowych przebojów.

Wśród gwiazd wieczoru znajdą się Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Sławomir, Enej, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, Feel, Liz Mitchell, Łobuzy, Michał Wiśniewski, Mateusz Ziółko i Piersi.

Do tańca porwą publiczność także największe hity zespołu Boney M i królujące w latach 70. na szczytach list przebojów utwory Abby w wykonaniu najlepszego na świecie cover bandu grupy, czyli „The Show a Tribute to ABBA” ze Szwecji.

Sylwestrową zabawę poprowadzą: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, a także Kabaret Para nr 2, czyli Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk oraz młoda para nr 1 Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Łącznie na scenie zobaczymy i usłyszymy ponad 250 artystów. Balet poprowadzi tancerz i choreograf Tomasz Barański.

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 rozpocznie się 31 grudnia o godz. 20.00.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button