POZNAŃ

Sylwester Miejski 2019 w Poznaniu. Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski i Brodka

Sylwester 2019 w Poznaniu

Gwiazdami Sylwestra Miejskiego w Poznaniu będą: Kamil Bednarek oraz Krzysztof Zalewski z zespołem, któremu gościnnie towarzyszyć będzie Brodka.

O klimat wydarzenia i muzyczną oprawę na Placu Wolności zadba czołówka polskich Dj’ów: Neevald, Bartes oraz Matthew Clarck. Sylwestra ubarwią również: Banan on Sax oraz wokalnie: Kasia Malenda i John James.

O północy, po życzeniach prezydenta Poznania zapraszamy na bezpieczny pokaz pirotechniczny. Apelujemy do wszystkich, by nie kupować i nie odpalać samodzielnie fajerwerków. Domowe pokazy są dużo bardziej niebezpieczne i głośne.

Zapraszamy wszystkich na plac Wolności. Start o godz. 22:00. Zabawa potrwa do godz. 2:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Jak dla mnie świetna opcja z tymi wykonawcami na Sylwestra. W ogóle co planujecie robić w Sylwestra, zostajecie w Poznaniu, czy jakiś wyjazd? Ja zastanawiałem się nad wyjazdem, np. w góry, aby wziąć udział w jakimś Sylwestrze z kuligiem, albo na stoku, ale lubię Brodkę i Zalewskiego. Teraz mam niezłą rozkminę, co zrobić :D. Spodobały mi się opcje na sylwestra z kuligiem na Sylwestrowo.pl, ktoś korzystał i poleca? Te opcje wydają się spoko-https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/z-kuligiem/ . Dajcie znać, co sądzicie. Z góry dzięki za porady 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button