KONCERTYPOZOSTAŁE

„Sylwester Marzeń z Dwójką”. Julio Iglesias Junior wystąpi w Zakopanem

Sylwester 2021/22

Syn Julio Iglesiasa i starszy brat Enrique Iglesiasa jest kolejną zagraniczną gwiazdą, która już 31 grudnia zaśpiewa podczas koncertu sylwestrowego TVP2.

„Sylwester Marzeń z Dwójką” zbliża się wielkimi krokami. Ogłoszona została kolejna zagraniczna gwiazda tegorocznego koncertu, który po rocznej przerwie wraca do Zakopanego, zimowej stolicy Polski. Do ogłoszonych dotychczas gwiazd (m.in. Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sara James, Sławomir i Kajra oraz Piękni i Młodzi) dołączył Julio Iglesias Junior – syn hiszpańskiej megagwiazdy Julio Iglesiasa.

Julio José Iglesias urodził się 25 lutego 1973 roku w Madrycie jako drugi z trojga dzieci Julio Iglesiasa i filipińskiej modelki oraz dziennikarki Marii Isabel Preysler. Julio ma starszą o dwa lata siostrę Chábeli i młodszego o dwa lata brata Enrique. Oprócz wspomnianej dwójki Julio ma jeszcze siedmioro przyrodniego rodzeństwa! Trzech braci Miguela Alejandro, Rodrigo, Guillermo oraz bliźniaczki Victorię i Cristinę ze związku ojca z drugą żoną – holenderską modelką Mirandą Rijnsburger oraz dwie siostry Tamarę i Anę Boyer ze związku mamy Marii Isabel z drugim mężem.

Julio Iglesias Junior (fot. org.)

Kiedy Julio miał pięć lat jego sławny tata rozwiódł się z pierwszą żoną, po czym zabrał troje dzieci i przeprowadzili się do Miami w Stanach Zjednoczonych. Julio Iglesias Junior początkowo chciał związać swoje życie zawodowe z biznesem. W związku z tym zaczął pobierać nauki na prywatnej uczelni Menlo College w Atherton specjalizującej się właśnie w biznesie. Po ukończeniu szkoły zdecydował się jednak pójść w ślady słynnego ojca. W 1999 roku, w wieku 26 lat, Julio José Iglesias zmienił nazwisko na Julio Iglesias Junior i wydał swój pierwszy studyjny album „Under My Eyes”. Tuż po premierze płyty do współpracy zaprosiła go sama Cher, z którą Julio Iglesias Junior pojechał w trasę koncertową po Ameryce Północnej. Wraz z rozwojem kariery muzycznej zaczął pojawiać się również w amerykańskiej telewizji. Rozgłos przyniosła mu rola w serialu komediowym NBC „Jak grom z jasnego nieba”. I choć dostawał kolejne propozycje aktorskie, nie przyjmował ich ze względu na muzykę. Dziś Julio Iglesias Junior ma na koncie cztery płyty oraz udział w wielu programach rozrywkowych w USA i w Hiszpanii. Brał udział m.in. w hiszpańskiej wersji programów „Twoja Twarz Brzmi Znajomi” i „Taniec z gwiazdami”. W Stanach Zjednoczonych wygrał program „Gone Country” i wystąpił w rozrywkowym show telewizji ABC „Superstars”.

Obok kariery telewizyjnej i muzycznej Julio Iglesias Junior realizował się jako model.

„Sylwester Marzeń z Dwójką” będzie drugim wydarzeniem w Polsce, w którym weźmie udział Julio Iglesias Junior. W 2011 roku wokalista zaśpiewał na jednym z festiwali muzycznych. Na scenie w Zakopanem syn Julio Iglesiasa zaśpiewa największe hiszpańskie przeboje w tym m.in. „La Camisa Negra” oraz utwory taty i brata Enrique.

Warto dodać, że na tegorocznej scenie sylwestrowej zobaczymy także inne zagraniczne gwiazdy. Wystąpią m.in. Thomas Anders z kultowego zespołu Modern Talking, Senhit – reprezentantkę San Marino podczas tegorocznej Eurowizji oraz zespół The Music From ABBA – Arrival From Sweden, który zaśpiewa największe przeboje legendarnej formacji Abba. Niebawem poznamy także kolejnej nazwiska gwiazd tegorocznego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button