TRÓJMIASTO

Sylwester 2019. Zobacz kto wystąpi w Gdyni

Mrozu i Ania Rusowicz na gdyńskiej scenie

Jaki będzie Nowy Rok w Gdyni?

Na scenie wystąpi m.in. Mrozu czy Ania Rusowicz, a punktualnie o północy 2020 rok Gdynia przywita ekologicznym pokazem sztucznych ogni.

Jak co roku miasto zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków miasta do wspólnego spędzenia ostatnich godzin starego i powitania nowego roku.

Tegoroczna zabawa sylwestrowa to przede wszystkim znakomite koncerty, wspólne odliczanie o północy i pokaz ekologicznych sztucznych ogni. Jak zapewniają organizatorzy – poziom emisji hałasu podczas planowanego pokazu fajerwerków zostanie ograniczony do 60%. Wszystko z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy i czworonogach.

Na gdyńskiej scenie sylwestrowej wystąpią Mrozu, Ania Rusowicz i Iza&Latynoscy Brothers. Po północy do dalszej wspólnej zabawy zachęci dj set w wykonaniu Agnieszki Rassy Rassalskiej i DJ Romero. Wieczór poprowadzi Kamil Wicik.

Poza sceną na uczestników czeka również moc atrakcji, a wśród nich:

„Żar Tropików” – strefa dla wiecznie marznących
„Strefa Rodzinna” – miejsce, gdzie można chwilę ogrzać się z dzieckiem rozwijając talenty plastyczne i strategiczne podczas gry w planszówki.
„Kulinarna Alejka” – dla głodnych i spragnionych sylwestrowe menu z foodtrucków.

Na terenie imprezy dla osób z niepełnosprawnościami oraz opiekunów z dziećmi w wózkach zostanie zorganizowany specjalny sektor na podwyższeniu, a także zorganizowana strefa, gdzie w bezpieczny i spokojny sposób te osoby będą mogły uczestniczyć w koncertach.
(UMG)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button