KONCERTY

Sylwester 2019 z Polsatem. Ronnie Ferrari, DJ Bobo, Cleo, Szpak na Stadionie Śląskim. Lista artystów

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019

31 grudnia na Stadionie Śląskim odbędzie się impreza sylwestrowa.

W tę ostatnią noc w roku będzie można bawić się w rytmie największych dyskotekowych przebojów. Wśród nich „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari oraz „Mama ostrzegała” zespołu Daj to głośniej. To właśnie one najbardziej rozgrzewały Polaków do tańca w ciągu ostatnich miesięcy. Będą: DJ Bobo i jego „Chihuahua”, Layzee Fka Mr President i „Coco Jumbo”, Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”, Sławomir i „Miłość w Zakopanem” oraz Michał Szpak ze swoim „Color Of Your Life” i wiele innych gwiazd. Start o godzinie 20.

Na jednym z największych stadionów w Polsce zapanuje magiczna atmosfera. Młodość i świeżość wprowadzą na scenę przedstawiciele młodego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj to głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności. Piosenka „Ona by tak chciała” Ferrari zgromadziła w 4 miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon na Youtube. Z kolei hit lata 2019 pt. „Mama ostrzegała” już w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i zanotował dotąd prawie 84 miliony wyświetleń.

Kto jeszcze da sygnał do dobrej zabawy? Obok niekwestionowanego króla europejskich parkietów DJ-a Bobo i jego „Chihuahuy”, usłyszymy obecnie najbardziej znanego na świecie czeskiego muzyka Mikolasa Josefa i utwór „Acapella”. Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. „Be My Lover” wykona La Bouche a Captain Jack – „Captain Jack”.

Sławomir zaśpiewa kultową już „Miłość w Zakopanem”, której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na Youtube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Michał Szpak wykona między innymi „Color Of Your Life”, ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna odchodzący rok „Ostatnią nocką”. Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje najważniejsze utwory w swojej karierze: „Za krokiem krok”, „Łowcy gwiazd” i „My Słowianie”. Będzie się działo za sprawą Piersi i ich tanecznej „Bałkanicy” a Ich Troje przypomni „A Wszystko To… (Bo Ciebie Kocham)”. Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem – Bułecką. Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. Jakie? Tego na razie nie zdradzimy, ale z pewnością warto być z Polsatem tego wieczoru! O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis, oraz Miły Pan.

Pełna lista gwiazd, które wystąpią na Stadionie Śląskim:

ARTYŚCI ZAGRANICZNI

DJ BOBO

LAYZEE FKA MR PRESIDENT

LA BOUCHE

CAPTAIN JACK

MIKOLAS JOSEF

ARTYŚCI DISCO POLO

DEFIS

LONG & JUNIOR

MIG

AFTER PARTY

RONNIE FERRARI

DAJ TO GŁOŚNIEJ

MIŁY PAN

ARTYŚCI POP

SŁAWOMIR

CLEO

MICHAŁ SZPAK

MACIEJ MALEŃCZUK

PIERSI

FEEL

ENEJ

MICHAŁ WIŚNIEWSKI – Ich Troje

FUTURE FOLK z wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką

DOJAZD

Na stadion dotrzesz bez problemu korzystając z licznych środków publicznego transportu zbiorowego, a najlepiej tramwajem. W ramach transportu metropolitalnego funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych oraz tramwajowych. Rozkłady wszystkich linii można sprawdzić na stronie rj.metropo-liaztm.pl.

W dniu 31.12.2019 r. od godziny 17:00 Organizator przy współpracy z ZTM zapewni zwiększenie oferty komunikacji publicznej zarówno przed, w trakcie, jak i po zakończeniu imprezy.

Komunikacja tramwajowa:

linie nr 6, 11, 19 – zwiększenie pojemności taboru oraz uruchomienie dodatkowych kursów,

linia nr 0 – uruchomienie kursowania w relacji:

„Katowice Plac Wolności” – „Chorzów Stadion Śląski Pętla Zachodnia” z obsługą wszystkich przystanków tramwajowych na trasie przejazdu, tj.: „Katowice Dworzec PKP”, „Katowice Rondo”, „Katowice Sokolska”, „Katowice Stęślickiego”, „Katowice Dąb Huta Baildon”, „Katowice Dąb Silesia City Center”, „Katowice Dąb Kościół”, „Park Śląski Wesołe Miasteczko”, „Park Śląski Ogród Zoologiczny” oraz „Park Śląski Wejście Główne”.

OTWARCIE BRAM

Organizatorzy sugerują przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów już o godzinie 18:30. Wejście dla publiczności odbywać się będzie bramami nr 1, 4 oraz 7.

Osoby wybierające się na imprezę sylwestrową na Stadionie Śląskim powinny mieć na uwadze możliwe utrudnienia drogowe/korki drogowe w aglomeracji śląskiej.

PARKINGI

W dniu 31 grudnia 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się „Sylwestrowa Moc Przebojów”. Park Śląski udostępni miejsca parkingowe, które zlokalizowane będą w 3 strefach parkingowych oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych na Parkingu P1.

Po zakupie biletu parkingowego, bilet należy wydrukować i kierować się do Strefy Parkingowej poprzez współrzędne GPS podane na bilecie.

W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca parkingowe zostaną wykupione w przedsprzedaży internetowej będzie możliwość zakupienia biletu parkingowego na miejscu w dniu imprezy
w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego, jednak w sprzedaży bezpośredniej cena biletu parkingowego wynosić będzie:

Strefa Parkingowa P8 – 30,00 zł

Strefa Parkingowa P10 – 30,00 zł

Strefa Parkingowa P12 – 30,00 zł

Możliwość wjazdu na parkingi w godzinach 17:00 – 23:30. Ilość miejsc parkingowych na terenie Parku Śląskiego w dniu imprezy jest ograniczona, dlatego w przypadku braku miejsc parkingowych wjazdy do Parku Śląskiego zostaną zamknięte. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button