OPOLERZESZÓW

Sylwester 2019. Łzy gwiazdą w Przemyślu, a GrubSon w Opolu

Sylwester 2019

Największą gwiazdą sylwestra miejskiego w Przemyślu będzie zespół Łzy.

Hitami tej grupy są m.in. “Agnieszka już dawno…” czy “Oczy szeroko zamknięte”.

PROGRAM

Stok Narciarski – start o godz. 9:00
Sylwestrowa jazda z muzyką i DJ’em, ognisko z kiełbaskami, konkursy z nagrodami!

Rynek starego miasta – start o godz. 21:30
W programie: Koncert zespołu MUS, gwiazda wieczoru zespół ŁZY, życzenia prezydenta Przemyśla, pokaz iluminacji pirotechnicznej, ŁZY na bis!

O północy zamiast tradycyjnego, głośnego pokazu fajerwerków miasto zaprasza na bezhukowy pokaz iluminacji pirotechnicznej!

Sylwester 2019 w Opolu (fot. org.)

Sylwester pod Amfiteatrem – Opole

Prezydent Opola oraz Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zapraszają na Sylwester pod Amfiteatrem. Na koncercie wystąpią: Jary Oddział Zamknięty oraz GrubSon. Publiczność rozgrzeją: Jarecki oraz Dj BRK

Witanie Nowego Roku „pod chmurką” to już tradycja. W ostatni dzień 2019 roku spotkamy się na parkingu pod Amfiteatrem przy ul. Barlickiego. Tam powstanie scena, na której wystąpią artyści. Zabawa 31 grudnia ruszy o godz. 20.30. Imprezę poprowadzi w roli konferansjera Donat Przybylski, a na scenie nie zabraknie dobrej muzyki dla młodego pokolenia i tych nieco wcześniej urodzonych.

Imprezę rozkręcą Jarecki oraz Dj BRK. To nasz znakomity opolski duet. Jarecki to polski raper i wokalista. Od ponad 15 lat prowadzi solową działalność artystyczną. Współpracował z wieloma polskimi muzykami. Jest laureatem nagrody im. Anny Jantar na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki. Ściśle współpracuje on z Dj-em BRK – raperem i producentem muzycznym. We dwójkę potrafią rozkręcić każdą muzyczną imprezę.

We dwójkę często koncertują oni z GrubSonem – szeroko znanym polskim raperem. Wystąpi on w Opolu na Sylwestra w roli gwiazdy. Jego najbardziej znana piosenka „Na szczycie” ma ponad 100 milionów odsłon na youtubie. Koncerty grane przez niego wraz zespołem charakteryzują się niezwykłą żywiołowością.

Nieco starsi będą mogli sobie przypomnieć takie niezwykle popularne w latach 80 i 90 minionego wieku hity jak „Andzia”, „Prywatka” czy „Obudź się”. Pochodziły one z repertuaru grupy „Oddział Zamknięty”, który założył w 1979 roku Krzysztof „Jary” Jaryczewski.

– Zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy – mówi wiceprezydent Opola Maciej Wujec. – Na pewno będzie bardzo dobra.

Po północy już 1 stycznia w planie jest tradycyjny pokaz sztucznych ogni.

W związku z organizacją Sylwestra wyłączony z ruchu zostanie fragment ul. Barlickiego. Zamknięty on będzie 31 stycznia od godz. 15.00 do godz. 6.00 rano 1 stycznia. W dniach od 30 grudnia do 1 stycznia zostanie wyłączony natomiast w całości parking pod Amfiteatrem.
(UMP, UMO)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button