SZCZECIN

Świdwin. Kierowca ciężarówki potrącił wózek dziecięcy. Jest poszukiwany

Zachodniopomorskie

Komenda Powiatowa Policji w Świdwinie poszukuje świadków zderzenia drogowego, do którego doszło 7 czerwca 2021 roku około godziny 15.30 na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulicy Wojska Polskiego z ulicą Drawską.

Podczas tego zdarzenia doszło do potrącenia pieszych przez samochód ciężarowy w Świdwinie. Od strony Placu Sybiraków na ulicy Drawskiej poruszał się samochód ciężarowy z naczepą, który skręcał w ulicę Wojska Polskiego w kierunku ulicy Niedziałkowskiego. W trakcie manewru skręcania kierujący samochodem ciężarowym z naczepą zahaczył wózek dziecięcy. Kierujący samochodem ciężarowym po chwili zatrzymał się, dopytał kobiety czy wszystko jest w porządku po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta z dziećmi przechodziła przez przejście dla pieszych na zielonym świetle.


W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje (w tym numery rejestracyjne pojazdu) proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdwinie, ul. Królowej Jadwigi 2 lub pod nr tel 47 78 44 528, 47 78 44 511, 112 lub mailowo na adres [email protected]
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button