RÓŻNOŚCI

SUMMER PATROL. 100 cabrioletów w pomorskim i zachodniopomorskim

SUMMER PATROL by CABRIO POLAND

Po raz trzeci w historii i jednocześnie po raz pierwszy z Gdańska wyruszy SUMMER PATROL.

To jedna z najbardziej energetycznych wypraw zrzeszająca miłośników cabrio w Polsce. Około 100 cabrioletów w piątkowe południe zaprezentuje się na Targu Węglowym w Gdańsku.

Trzy dni nad Bałtykiem pełnych niespodzianek, przygód i atrakcji przygotowanych specjalnie dla miłośników wiatru we włosach. Organizatorzy, Fundacja CABRIO POLAND zapewniają na trasie swoim uczestnikom przejazdy przez najpiękniejsze kurorty nadmorskie w kraju, spotkania z ciekawymi ludźmi, a włodarze niektórych z miast już zdecydowali, aby SUMMER PATROL by CABRIO POLAND zawitał u nich na dłużej. Tym razem wydarzenie rozpocznie się w piątek, 27 sierpnia o godz. 11.00 na Wyspie Sobieszewskiej (Wyspa Drogowiec, ul. Turystyczna 1), gdzie przedstawiciele Międzynarodowych Targów Gdańskich oraz lokalnych stowarzyszeń, ściśle związanych z Wyspą Sobieszewską zainicjują cykliczne spotkania pasjonatów cabrio na ich terenie. Zarówno Fundacja CABRIO POLAND, jak i przedstawiciele MTG planują dłuższą współpracę w obszarze organizacji wydarzeń dla miłośników cabrio w skali międzynarodowej.

„Dodatkową atrakcją zarówno dla uczestników, jak i dla mieszkańców Gdańska będzie wizyta SUMMER PATROLU na terenie Targu Węglowego, od godz.12.00 wszyscy zainteresowani motoryzacją spod znaku cabrio będą mogli spotkać się i porozmawiać o tej wyjątkowej formie spędzania wolnego czasu”, zapewnia Prezes Fundacji CABRIO POLAND Arkadiusz Szczepański.

Tegoroczny SUMMER PATROL wyruszy z Gdańska, w kierunku Międzyzdrojów, zobaczyć ich będzie można m.in. w okolicach Pucka, Łeby, Darłowa, Mielna, Ustronia Morskiego, Pobierowa i Kołczewa, gdzie na terenie Amber Baltic Golf Club odbędzie się uroczyste zakończenie imprezy. Moc przygód, doskonała atmosfera, odwiedziny w najważniejszych kurortach nadmorskich, ale przede wszystkim, wspólne podróżowanie pod banderą #samipozytywniludzie! W imprezie weźmie udział około 100 cabrioletów. „Tego typu impreza, to ogromne przedsięwzięcie logistycznie, które bez wsparcia aut specjalistycznych nie mogłoby, zakończyć się sukcesem”, dodaje Szczepański

Wyjazd cabrioletów z Targu Węglowego zaplanowany jest ok. godz. 12.30-12.45.

Wydarzenie trwać będzie do 29 sierpnia, a uczestnicy stacjonować będą w Łebie i Ustroniu Morskim.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button