KATOWICE

Smartfonem usiłował utrwalić nagi wizerunek kobiety. Jest poszukiwany

Utrwalenie wizerunku nagiej osoby bez jej zgody jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który w klubie za pomocą telefonu komórkowego usiłował utrwalić nagi wizerunek kobiety.

Wizerunek sprawcy został opublikowany dopiero teraz. Policja liczy na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 22 grudnia 2019 roku w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów w klubie Chacharnia. Do jednej z toalet weszła kobieta. Podczas pobytu w ubikacji zauważyła, że pod przegrodą oddzielającą kabiny sanitariatów ktoś przełożył rękę i telefonem komórkowym usiłuje utrwalić jej wizerunek. Kobieta wytraciła mu telefon z ręki, a następnie po wyjściu przez niego z kabiny działając w obronie własnych dóbr osobistych, wykonała jego fotografię.

Wizerunek mężczyzny podejrzewanego o usiłowanie utrwalenia nagiego wizerunku kobiety w Czechowicach-Dziedzicach (fot. policja)

Policja zapewnia anonimowość.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 32 214 88 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 33-812-12-55.

Przestępstwo utrwalenia wizerunku nagiej osoby bez jej zgody jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button