POLSKA

Skatował kota metalową pałką. Sadysta w rękach policji. Drastyczne nagranie!

Sadysta zakatował kota

Policjanci przedstawili zarzuty dwóm osobom w związku ze znęcaniem się nad kotem.

Policjanci pracując nad sprawą dotarli do bezpośredniego świadka zdarzenia, ustalili tożsamość osób podejrzewanych o to przestępstwo i zaczęli ich poszukiwać. Wczoraj została zatrzymana 19-letnia kobieta, dziś do komisariatu stawił się 20-letni mężczyzna. Obie osoby usłyszały zarzuty. Podejrzane są o znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 14 stycznia br. policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące znęcania się nad zwierzęciem. Na umieszczonym w Internecie filmie mężczyzna znęcał się nad kotem, uderzając go metalowym prętem. Policjanci pracując nad sprawą dotarli do bezpośredniego świadka zdarzenia, ustalili tożsamość osób podejrzewanych o to przestępstwo i zaczęli ich poszukiwać

Mieszkaniec Prabut zakatował kota, a drastyczne nagranie wykonała partnerka mężczyzny.

OTOZ Animals ujawnił nagranie ukazujące mężczyznę uderzającego po wielokroć kota drągiem. Czyn nacechowany jest znacznym okrucieństwem – prosimy zastanowić się dwukrotnie przed odtworzeniem filmu. Przedstawiciele OTOZ Animals Kwidzyn, natychmiast po powiadomieniu udali się na pobliską Komendę Powiatową Policji celem złożenia zeznań oraz z prośbą o asystę. Policja podjęła czynności dopiero nazajutrz rano.

Film można obejrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/otoz.animals/videos/1739955036135325

Funkcjonariusze, którzy pracowali przy tej sprawie zabezpieczyli komputer mężczyzny, telefon kobiety, a także nagranie tego zdarzenia.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty dot. znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button