LOTNICZE NEWSY

Singapore Airlines poleci non-stop do Seattle Airbusem A350-900

Singapore Airlines

Singapurskie Linie Lotnicze potwierdzają, iż regularnie będą odbywać się rejsy na trasie Singapur-Seattle. Obsługiwać je będzie samolot typu Airbus A350-900.

Seattle będzie 5. miastem w USA, po Houston, Los Angeles, Nowym Jorku (2 lotniska: J.F. Kennedy i Newark) oraz San Francisco, obsługiwanym przez przewoźnika singapurskiego.

Są to już czwarte obsługiwane loty non-stop z Singapuru.

Loty Singapur-Seattle mają rozpocząć się 3 września 2019 r.

Na początku, rejsy będą odbywać się trzy razy w tygodniu, potem już cztery razy tygodniowo w październiku 2019 r.

Na trasie będą używane samoloty Airbus A350-900 z 42 klasami biznesowymi, 24 klasami ekonomicznymi Premium i 187 miejscami klasy ekonomicznej.

„Nowe non-stop loty do Seattle są kolejnym dowodem naszego zaangażowania, by rozszerzyć naszą działalność na ważnym rynku amerykańskim. Nowe połączenia wzmocnią także hub w Singapurze, zapewniając klientom szybsze i wygodniejsze rejsy z kluczowych rynków Azji Południowo-Wschodniej, Azji Południowej i Austrazji do Ameryki Północnej”- powiedział Dyrektor Singapore Airlines, Goh Choon Phong.

Seattle jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w USA, z silną i zróżnicowaną gospodarką. Amerykańskie miasto także plasuje się wysoko na rynku pracy. Znane jest jako „Szmaragdowe Miasto”. Jest również popularnym celem turystycznym, słynie z bujnych, wiecznie zielonych lasów i parków, tętniącej życiem sztuki i sceny kulturalnej.

Singapore Airlines niedawno wprowadził codzienne loty non-stop pomiędzy Singapurem i Nowym Jorkiem (Newark) i od jutra będzie latał non-stop pomiędzy Singapurem i Los Angeles, wykorzystując samoloty Airbus A350-900ULR (ultra-dalekiego zasięgu).

Singapore Airlines będzie obsługiwał 53 loty tygodniowo do USA, w tym 27 non-stop Singapur-USA.
W przyszłym roku całkowita częstotliwość lotów do USA wzrośnie do 57 rejsów tygodniowo.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button