LOTNICZE NEWSY

Singapore Airlines najlepszą linią lotniczą na świecie. Drugi rok z rzędu

Singapore Airlines

Przewoźnik Singapore Airlines został uznany za najlepszą linię lotniczą na świecie przez TripAdvisor już drugi rok z rzędu.

– Jesteśmy szczęśliwi, że zostaliśmy laureatem nagrody dla najlepszej linii lotniczej na świecie w tym prestiżowym plebiscycie – powiedział prezes Goa Choon Phong z Singapore Airlines.
– Pragniemy podziękować naszym klientom za ich ciągłe wsparcie, a także naszym pracownikom z całego świata, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia z podróży – dodał Goa Choon Phong.

– Gratulacje dla Singapore Airlines za to, że w tym roku ponownie otrzymał nagrodę Travellers „Choice Airlines”. Ta prestiżowa nagroda jest przyznawana – jako kategoria „ulubione linie lotnicze podróżujących po całym świecie” – na podstawie danych naszej globalnej społeczności – powiedział Bryan Saltzburg, prezes TripAdvisor Flights, Cruise & Car.
– To wyróżnienie od pasażerów jest świadectwem wyjątkowej obsługi oraz światowej jakości. Zespół Singapore Airlines powinien być dumny z tej nagrody, ponieważ podróżujący po całym świecie przyznali, że ta linia lotnicza jest jedną z pierwszych preferowanych przewoźników przy wyborze lotu – dodał Saltzburg.

TripAdvisor korzysta z algorytmu, który uwzględnia recenzje linii lotniczych i wszystkie oceny z ostatnich 12 miesięcy.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button