PIŁKA RĘCZNA

Ruszył Trophy Tour po klubach PGNiG Superligi. Zrób zdjęcie i wygraj nagrody

Trophy Tour 2019

Trofeum za Mistrzostwo Polski ruszyło w tour po klubach PGNiG Superligi.

W ramach zupełnie nowej formuły, kibice będą mieli jedyną i niepowtarzalną okazję zobaczyć je z bliska przed i w trakcie ćwierćfinałowych spotkań fazy finałowej tegorocznych rozgrywek. W każdej z hal, którą odwiedzi trofeum, zostanie przygotowana specjalna strefa Trophy Tour, możliwość zrobienia zdjęcia z pucharem i wygrania cennych nagród.

Rozgrywki PGNiG Superligi wchodzą w fazę finałową. Po rundzie zasadniczej, osiem najlepszych zespołów zakwalifikowało się do walki o tytuł Mistrza Polski, a pozostałe sześć toczyć będzie bój o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z tej okazji, Superliga sp. z o.o., zarządzająca najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej mężczyzn w Polsce – PGNiG Superligą, postanowiła zorganizować wyjątkowe Trophy Tour po halach siedmiu czołowych polskich klubów piłki ręcznej obecnego sezonu.

Trophy Tour 2019 uległo znacznej modyfikacji w porównaniu z latami poprzednimi. Począwszy od sezonu 2019/2020, puchar będzie udostępniony kibicom jednego miasta tylko raz, w trakcie jednego meczu. Zobaczyć je z bliska będą więc mogli tylko kibice, którzy z trybun dopingować będą zawodników w trakcie wybranych meczów. Zupełnie nowy wygląd zyska również strefa Trophy Tour oraz szereg atrakcji przygotowanych dla kibiców w trakcie meczów.

MAPA Trophy Tour (fot. pras.)

Strefa Trophy Tour będzie otwarta w każdej hali godzinę przed rozpoczęciem, aż do końca przerwy w danym meczu. Na kibiców czekać będzie profesjonalny fotograf, który wykona bezpłatne zdjęcia wszystkim chętnym. Galerie ze zdjęciami zostaną opublikowana na portalu Facebook klubu, do którego zawita puchar. Co więcej, pierwsze pięć osób, które zrobi sobie zdjęcia z trofeum danego dnia, otrzyma oficjalną piłkę PGNiG Superligi Select Ultimate. W przerwie meczu kibice będą mieli okazję wziąć udział w specjalnym konkursie. Dodatkowo każdy kto opublikuje zdjęcie z Trofeum na Instagramie i użyje #SuperTrofeum, weźmie udział w zabawie, w której może zdobyć wartościowe nagrody.

Trofeum za Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej mężczyzn jest unikalnym, dedykowanym pucharem PGNiG Superligi. Został zaprojektowany specjalnie dla tych rozgrywek. Ma wysokość 60 cm i waży 5,12 kg. Ma siedem ramion, co odzwierciedla siedmiu zawodników grających na boisku. Ich rozpiętość to 40 cm. Trofeum jest przechodnie, wręczane Mistrzowi Polski w piłce ręcznej od 2016 roku, czyli od momentu powołania zawodowej ligi piłki ręcznej mężczyzn. W obecnym sezonie obrońcą Trofeum jest drużyna PGE VIVE Kielce.

Trophy Tour 2019

– 16.04. Głogów od godz. 17:30
– 17.04. Puławy od godz. 17:30
– 19.04. Kielce od godz. 19:00
– 23.04. Kwidzyn od godz. 17:30
– 25.04. Piotrków Trybunalski od godz. 17:30
– 30.04. Zabrze od godz. 17:30

Przedstawione godziny dotyczą godziny otwarcia stref Trophy Tour w danej hali.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button