POZOSTAŁE

Rusza druga edycja Dance Dance Dance. Jurorzy vs uczestnicy. Bolesne uwagi!

2. edycja Dance Dance Dance

Już w najbliższą sobotę zobaczymy pierwszy odcinek tanecznego show TVP2.

W zapowiedzi programu uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy.

Druga edycja „Dance Dance Dance” jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier telewizyjnych tego roku. W programie sześć duetów zmierzy się z choreografiami z kultowych klipów i filmów muzycznych. Wszystko na scenie wykorzystującej technologię łączącą świat realny z wirtualnym. W sieci pojawił się film promujący nową edycję tanecznego show, w którym uczestnicy wcielili się w światowej sławy gwiazdy.

Kasi Stankiewicz, jako Miley Cyrus z klipu “Wrecking Ball”, towarzyszy siostra Ania. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odegrali scenę z filmu “Deszczowa Piosenka” a Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański przypominają wilkołaki z kultowego klipu “Thriller” Michaela Jacksona. W wideo Anna Karczmarczyk wcieliła się w rolę Marylin Monroe, której towarzyszy taneczny partner Mateusz Łapka. Pamela Stefanowicz z Mateuszem Januszem, czyli Fit Lovers, grają duet z „Dirty Dancing” a Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem do złudzenia przypominają bohaterów komedii muzycznej „Blues Brothers”.

W roli jurorki ”Dance Dance Dance” zadebiutuje Anna Mucha, która dołączyła do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Jury w nowym składzie oceni wspólne choreografie oraz solówki w wykonaniu jednej osoby z każdego duetu. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea.

Jury „Dance Dance Dance”: Anna Mucha, Robert Kupisz i Ida Nowakowska (fot. Jan Bogacz/TVP)

Dance Dance Dance: Iskrzy między Nowakowską i Muchą!

Pojawienie się Anny Muchy w jury „Dance Dance Dance” wprowadziło niemałe zamieszanie. Aktorka i Ida Nowakowska weszły w polemikę. Powód? Występ jednego z duetów, który nie kryje rozczarowania opiniami jury.

Powodem wymiany zdań między Anną Muchą i Idą Nowakowską był występ Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory.

– Czekam na moment kiedy on się złamie, otworzy i zobaczę prawdziwe emocje – mówiła tuż po występie duetu Anna Mucha.

– Czego oczekujesz w pierwszym odcinku? Że oni się otworzą przed tobą? Przecież jest za wcześnie – nie zgodziła się z aktorką Ida Nowakowska, która otrzymała szybką ripostę:

– Szukam emocji, prawdy, krwi, potu, łez. Ja chcę mięcha!

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Tomaszewska i Sikora nie kryli rozczarowania ocenami, które otrzymali.

Katarzyna Stankiewicz do Anny Muchy w Dance Dance Dance: Śmiało możesz sobie poużywać

Wszystko wskazuje na to, że druga edycja tanecznego show TVP2 będzie obfitowała w wiele emocjonujących momentów. Będzie dochodziło do konfrontacji nie tylko między tańczącymi gwiazdami ale także pomiędzy uczestnikami i jurorami.

W sobotę zobaczymy pierwszy odcinek drugiej serii „Dance Dance Dance”, w której wystąpi m.in. Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną. Jedno pytanie jurorki Anny Muchy skierowane do Katarzyny Stankiewicz wywołało dyskusję, której nikt się nie spodziewał…

– Chciałabym wiedzieć po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty – oceniła solowy występ Kasi jurorka „Dance Dance Dance”.

– Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy, ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy więc śmiało możesz sobie poużywać – skwitowała Katarzyna Stankiewicz.

Przypomnijmy, że Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, którzy biorą udział w show, także zdobyli się na odwagę, aby skomentować oceny jurorów w pierwszym odcinku.

– Parę uwag było bolesnych – wyznał Aleksander Sikora.

– Muszę przyznać szczerze, że oceny mnie zdemotywowały – mówiła prezenterka „Pytania na Śniadanie”.

Jak widać uczestnicy drugiej edycji nie boją się wyrażać swoich opinii na temat wypowiedzi Anny Muchy, Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku? Jak z odwzorowaniem choreografii z legendarnych wideoklipów poradzą sobie uczestnicy „Dance Dance Dance”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button