PIŁKA NOŻNA

Puchar Polski 2021/2022. Częściowe wyniki 1/16 finału

Piłka nożna

Za nami pierwsze mecze 1/16 finału rozgrywek Pucharu Polski 2021/2022.

Mecze te są rozgrywane w dniach 26-28 października oraz 2-4 listopada.

Wyniki 1/16 finału Pucharu Polski 2021/2022:

28 października 2021, Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) – Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Lindsay Rose 35
Świt: 1. Przemysław Matłoka – 2. Patryk Bil (85, 11. Przemysław Żukowski), 4. Jakub Kuzko, 22. Patryk Baranowski, 19. Dawid Kisły – 15. Kacper Wojdak (75, 27. Oskar Potoczny), 14. Piotr Wojtasiak, 8. Jakub Białczyk, 16. Paweł Krawiec (46, 10. Adam Nagórski), 7. Adam Ładziak (64, 5. Adrian Mach) – 13. Szymon Kapelusz.
Legia: 31. Cezary Miszta – 29. Lindsay Rose (66, 63. Jakub Kisiel), 4. Mateusz Wieteska, 55. Artur Jędrzejczyk – 6. Mattias Johansson, 92. Bartłomiej Ciepiela (84, 16. Jurgen Çelhaka), 99. Bartosz Slisz, 7. Lirim Kastrati (46, 21. Rafael Lopes), 20. Ernest Muçi (46, 82. Luquinhas), 5. Yuri Ribeiro – 11. Mahir Emreli (90, 28. Szymon Włodarczyk).
Żółte kartki: Krawiec, Baranowski, Kuzko, Kisły, Wojtasiak – Emreli, Jędrzejczyk, Slisz, Rafael Lopes.

27 października 2021, Łódź
ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
Bramka:
Filip Starzyński 8 k.
ŁKS: 99. Dawid Arndt – 27. Mateusz Bąkowicz, 4. Nacho Monsalve (59, 28. Mieszko Lorenc), 2. Jan Sobociński, 26. Bartosz Szeliga – 11. Javi Moreno, 24. Jakub Tosik (70, 34. Damian Nowacki), 23. Jan Kuźma (85, 7. Mikkel Rygaard), 21. Ricardinho, 17. Piotr Gryszkiewicz (59, 18. Kelechukwu Ibe-Torti) – 9. Samu Corral (70, 98. Stipe Jurić).
Zagłębie: 30. Dominik Hładun – 26. Kacper Chodyna, 74. Kamil Kruk, 2. Aleksandar Pantić, 77. Mateusz Bartolewski – 9. Erik Daniel (42, 17. Patryk Szysz), 8. Łukasz Poręba (81, 27. Bartłomiej Kłudka), 14. Jakub Żubrowski (67, 20. Ilja Żygulow), 18. Filip Starzyński, 7. Sasa Żivec (81, 31. Dawid Pakulski) – 13. Karol Podliński (67, 11. Tomas Zajic).
Żółte kartki: Kuźma, Moreno, Sobociński, Tosik, Ricardinho – Podliński, Pantić, Żubrowski, Poręba, Pakulski.

27 października 2021, Katowice
GKS Katowice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 pd. (0:1, 1:1)
Bramki:
Piotr Samiec-Talar 84 – Muris Mesanović 45, Piotr Wlazło 117 k.
GKS: 1. Dawid Kudła – 3. Grzegorz Janiszewski, 4. Arkadiusz Jędrych, 25. Hubert Sadowski – 24. Szymon Kiebzak, 5. Oskar Repka, 14. Marcin Urynowicz (63, 8. Rafał Figiel), 10. Krystian Sanocki (63, 11. Adrian Błąd), 29. Patryk Szwedzik (68, 27. Danian Pawłas), 16. Grzegorz Rogala (78, 20. Piotr Samiec-Talar) – 7. Arkadiusz Woźniak (68, 15. Filip Kozłowski).
Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska – 13. Mateusz Grzybek (89, 7. Roman Gergel), 97. Wiktor Biedrzycki, 19. Michal Bezpalec, 3. Marcin Grabowski (66, 27. Bartłomiej Kukułowicz) – 22. Michal Hubinek, 18. Piotr Wlazło, 10. Adam Radwański (66, 95. Sebastian Bonecki) – 11. Muris Mesanović (118, 8. Samuel Stefanik), 9. Kacper Śpiewak, 66. Martin Zeman (66, 23. Marcin Wasielewski).
Żółte kartki: Samiec-Talar, Figiel – Śpiewak, Grzybek, Stefanik.

27 października 2021, Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice 0:1 (0:1)
Bramka:
Mateusz Winciersz 18.
Zagłębie: 23. Matko Perdijić – 13. Vedran Dalić, 18. Lukas Duriska, 11. Wojciech Kamiński – 32. Kacper Smoleń, 28. Maciej Ambrosiewicz (46, 96. Wojciech Szumilas), 6. Joao Oliveira, 94. Dawid Gojny (61, 22. Quentin Seedorf) – 7. Patryk Bryła, 67. Alex Tanque (46, 9. Szymon Sobczak), 8. Szymon Pawłowski (61, 10. Maksymilian Banaszewski).
Piast: 33. Karol Szymański – 22. Tomasz Mokwa, 5. Tomas Huk, 23. Miguel Munoz, 14. Jakub Holubek – 19. Michael Ameyaw (68, 77. Arkadiusz Pyrka), 17. Patryk Lipski, 18. Patryk Sokołowski, 7. Tiago Alves (68, 10. Kristopher Vida), 15. Mateusz Winciersz (74, 27. Gabriel Kirejczyk) – 29. Nikola Stojiljković (74, 92. Damian Kądzior).
Żółte kartki: Ambrosiewicz, Oliveira, Duriska – Stojiljković, Holubek, Munoz.

27 października 2021, Grudziądz
Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań 3:0 (2:0)
Bramki:
Michał Cywiński 15, Jakub Bojas 20, Jose Cabrera 90.
Olimpia: 1. Adrian Olszewski – 14. Patryk Leszczyński, 66. Piotr Witasik, 25. Krzysztof Wicki, 21. Adrian Karankiewicz, 23. Marcin Warcholak – 10. Michał Cywiński (72, Jose Cabrera), 18. Marko Zawada (62, Karol Landowski), 22. Filip Karmański (84, Rafał Kruczkowski), 11. Tomasz Kaczmarek (84, Najim Romero) – 17. Jakub Bojas (84, Szymon Doba).
Lech II: 1. Miłosz Mleczko – 22. Jakub Zagórski, 20. Adrian Laskowski, 2. Maksymilian Pingot, 17. Krystian Palacz (76 Ksawery Kukułka) – 18. Damian Kołtański (46 Filip Wilak), 8. Łukasz Norkowski, 10. Eryk Kryg (63 Łukasz Spławski), 21. Patryk Gogół (84 Igor Ławrynowicz), 14. Jakub Karbownik (63 Dawid Zięba) – 15. Siergiej Kriwiec.
Żółte kartki: Leszczyński – Wilak, Laskowski.

27 października 2021, Wrocław
Ślęza Wrocław – Górnik Zabrze 1:2 (0:2)
Bramki:
Robert Pisarczuk 81Vamara Sanogo 15, David Toshevski 41.
Ślęza: 12. Piotr Zabielski – 22. Hubert Muszyński, 20. Adrian Niewiadomski, 21. Adam Samiec, 16. Michał Hawryło (46, 24. Paweł Fediuk) – 17. Vinicius Matheus (75, 8. Jakub Bohdanowicz), 23. Maciej Tomaszewski (66, 18. Gabriel Dornellas), 6. Robert Pisarczuk, 25. Mateusz Kluzek (66, 2. Oskar Hampel), 11. Kornel Traczyk (66, 9. Mikołaj Wawrzyniak) – 19. Piotr Stępień.
Górnik: 1. Daniel Bielica – 16. Dariusz Pawłowski, 77. Jakub Szymański, 27. Adrian Gryszkiewicz, 11. Mateusz Cholewiak – 21. Piotr Krawczyk (88, 96. Robert Dadok), 23. Jean Mvondo (88, 2. Przemysław Wiśniewski), 44. Filip Bainović, 29. Adrian Dziedzic (58, 6. Krzysztof Kubica), 18. David Toshevski (70, 9. Jesus Jimenez) – 20. Vamara Sanogo (69, 17. Bartosz Nowak).
Żółte kartki: Hawryło, Traczyk – Gryszkiewicz, Toshevski.
Czerwona kartka: Adrian Gryszkiewicz (53. minuta, za drugą żółtą).

Puchar Polski. Pogoń Siedlce – Motor Lublin (fot. pras.)

27 października 2021, Siedlce
Pogoń Siedlce – Motor Lublin 0:5 (0:4)
Bramki:
Maciej Firlej 8, 30, 33, Kamil Rozmus 15, Filip Wójcik 54.
Pogoń: 12. Rafał Misztal – 24. Przemysław Misiak (37, 98. Maciej Kołoczek), 19. Maciej Wichtowski, 27. Julien Tadrowski, 2. Dawid Nojszewski (38, 11. Wiktor Preuss) – 7. Miłosz Przybecki (46, 23. Franciszek Wróblewski), 10. Marcin Kozłowski II (38, 5. Robert Majewski), 14. Michał Kobiałka, 22. Maciej Górski, 6. Cezary Demianiuk – 9. Wojciech Trochim (71, 17. Bartosz Rymek).
Motor: 15. Sebastian Madejski – 17. Filip Wójcik (61, 45. Adam Ryczkowski), 14. Maksymilian Cichocki, 3. Kamil Rozmus, 11. Paweł Moskwik – 33. Vitinho (72, 79. Bartłomiej Kafel), 21. Tomasz Kołbon (52, 6. Tomasz Swędrowski), 10. Rafał Król, 27. Piotr Kusiński, 20. Damian Sędzikowski (46, 80. Sebastian Rak) – 7. Maciej Firlej (61, 9. Krzysztof Ropski).
Żółte kartki: Trochim, Preuss – Rozmus, Król, Cichocki.

26 października 2021, Kalisz
KKS 1925 Kalisz – Raków Częstochowa 1:2 (0:2)
Bramki: Bartosz Waleńcik 85 – Walerian Gwilia 37 (k), Mateusz Wdowiak 45
KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak – 22. Karol Smajdor, 5. Bartosz Waleńcik, 26. Filip Kendzia, 3. Mateusz Gawlik, 8. Mateusz Mączyński – 16. Bartłomiej Putno (82, 7. Bartłomiej Maćczak), 6. Andrzej Kaszuba (67, 20. Toni Segura), 24. Mateusz Wysokiński (46, 11. Michał Borecki), 77. Daniel Kamiński (67, 37. Nikodem Zawistowski) – 9. Mateusz Majewski (78, 99. Piotr Giel).
Raków: 12. Kacper Trelowski – 66  Giánnis Papanikoláou, 2. Tomáš Petrášek, 3. Milan Rundić – 71. Wiktor Długosz (67, 7. Fran Tudor), 88. Walerian Gwilia, 8. Ben Lederman (46, 24. Zoran Arsenić), 14. Daniel Szelągowski, 70. Fábio Sturgeon (59, 23. Patryk Kun), 17. Mateusz Wdowiak (67, 11. Ivi López) – 21. Vladislavs Gutkovskis (85, 18. Jakub Arak).
Żółte kartki: Kaszuba, Waleńcik – Szelągowski, Arsenić, Rundić.

26 października 2021, Zielona Góra
Lechia Zielona Góra – Arka Gdynia 0:1 (0:0)
Bramka:
Jerzy Tomal 90.
Lechia: 1. Wojciech Fabisiak – 6. Maciej Maćkowiak, 16. Jakub Budziński, 3. Rafał Ostrowski, 19. Jakub Babij, 14. Mariusz Kaczmarczyk (85, 21. Kajetan Frankowski) – 9. Bartosz Konieczny, 24. Mykyta Łoboda, 99. Martins Ekwueme, 7. Artur Małecki – 17. Przemysław Mycan.
Arka: 1. Kacper Krzepisz – 31. Jerzy Tomal, 26. Adam Danch, 3. Haris Memić, 17. Fabian Hiszpański (69 Luis Valcarce) – 21. Kacper Skóra, 18. Paweł Sasin, 8. Marcus Vinicius, 9. Artur Siemaszko (77, 37. Mateusz Stępień) – 20. Nestor Gordillo (46 Mateusz Żebrowski), 68. Karol Czubak (77 Maciej Rosołek).
Żółte kartki: Ekwueme – Sasin, Hiszpański, Memić, Tomal.

26 października 2021, Skierniewice
Unia Skierniewice – Lech Poznań 0:2 (0:2)
Bramki:
Dani Ramirez 9, Bartosz Broniarek 21 s.
Unia: 12. Mateusz Wlazłowski – 8. Andrzej Krajewski (67, 77. Jakub Jasiński), 14. Bartosz Winkler, 25. Bartosz Broniarek, 28. Mateusz Stępień (80, 4. Piotr Drabik), 11. Ignacy Ogłoziński – 7. Hubert Berłowski (66, 19. Maciej Wilanowski), 5. Konrad Kowalczyk, 10. Damian Makuch (84, 94. Piotr Kłąb), 6. Kamil Waśniowski (61, 27. Miłosz Nowak) – 9. Kamil Sabiłło.
Lech: 33. Bartosz Mrozek – 44. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Skrzypczak, 4. Thomas Rogne, 3. Barry Douglas – 88. Roko Baturina (58, 24. Joao Amaral), 22. Radosław Murawski (79, 6. Jesper Karlstroem), 30. Nika Kwekweskiri (70, 43. Antoni Kozubal), 10. Dani Ramirez (79, 50. Adriel Ba Loua), 21. Michał Skóraś (70, 19. Norbert Pacławski) – 90. Artur Sobiech.
Żółte kartki: Stępień, Jasiński – Sobiech, Amaral.

26 października 2021, Nowy Dwór Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Lechia Gdańsk 2:1 (0:1)
Bramki:
Arkadiusz Gajewski 47, Filip Kowalczyk 63 – Ilkay Durmus 8 k.
Świt: 57. Jakub Lemanowicz – 8. Mateusz Długołęcki, 3. Sebastian Cuch, 2. Radosław Kamiński, 19. Patryk Cieślak – 11. Filip Kowalczyk (74, 6. Karol Drwęcki), 16. Jacek Tkaczyk, 64. Łukasz Sosnowski, 7. Szymon Kuźma, 27. Marcel Niesłuchowski (81, 25. Jan Nawotczyński) – 9. Arkadiusz Gajewski (90, 99. Marcel Bykowski).
Lechia: 1. Zlatan Alomerović – 17. Mateusz Żukowski (77, 78. Mykoła Musolitin), 5. Bartosz Kopacz, 23. Mario Maloca, 20. Conrado (80, 30. Miłosz Szczepański) – 99. Ilkay Durmuş, 6. Jarosław Kubicki, 88. Jakub Kałuziński (58, 69. Jan Biegański), 33. Marco Terrazzino (77, 27. Łukasz Zjawiński), 10. Bassekou Diabate (58, 79. Kacper Sezonienko) – 9. Łukasz Zwoliński.
Żółte kartki: Cuch – Biegański, Alomerović, Szczepański.

Pozostałe spotkania PP (2-4 listopada):

GKS Tychy – Wisła Kraków

Korona Kielce – Stomil Olsztyn

Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie

Wieczysta Kraków – Garbarnia Kraków

Miedź Legnica – Górnik Łęczna

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button