MUZYKAPOZOSTAŁE

Przed rokiem nie mogła wziąć udziału w bitwach. Alicja Górzyńska wraca do „The Voice Kids” [WIDEO]

5. edycja The Voice Kids

– Nie mogłam wystąpić na bitwach i dowiedziałam się o tym tak naprawdę dzień przed nagraniem – wspomina wydarzenia z poprzedniego roku 14-letnia Alicja Górzyńska.

Po roku nastolatka znowu spróbuje swoich szans w talent show.

5. The Voice Kids. Alicja Górzyńska (fot. Jan Bogacz/TVP)

W poprzedniej, czwartej edycji „The Voice Kids” Alicja Górzyńska pomyślnie przeszła Przesłuchania w Ciemno i trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Tym samym zakwalifikowała się do drugiego etapu show – Bitew. Tuż przed nagraniami nastolatka musiała jednak rezygnować z udziału w programie.

– Szanowni widzowie, należy się wam wyjaśnienie. W studiu i przed telewizorami powinna stanąć tutaj Alicja, na którą wszyscy bardzo czekaliśmy. Różne osobiste względy sprawiły, że nie ma jej dziś z nami. Alicjo, wysyłamy mnóstwo buziaków i energii oraz całe morze braw licząc na to, że wspomniane okoliczności przeminą, a ty pojawisz się w kolejnej edycji, na którą oficjalnie cię teraz serdecznie zapraszam w imieniu nas wszystkich – zakomunikował w trakcie czwartej edycji Tomasz Kammel.

5. The Voice Kids.Cleo, Dawid Kwiatkowski, Baron i Tomson (fot. Jan Bogacz/TVP)

Po roku Alicja Górzyńska wraca na scenę „The Voice Kids” z nadzieją, że tym razem jej przygoda z programem nie skończy się przedwcześnie.

– Było mi przykro, jak nie mogłam być z nimi i razem wszystkiego przeżywać. Przyszłam tu po raz drugi, bo chciałabym dokończyć to, co zaczęłam w tamtej edycji – mówi Alicja, która już w najbliższą sobotę zaśpiewa przebój „Levitating” Dua Lipy i DaBaby.

5. The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski (fot. Jan Bogacz/TVP)

Czy marzenie Alicji się spełni i przejdzie do kolejnego etapu? Wszystkiego dowiemy się już sobotę o 20:00 w TVP2 podczas ostatnich Przesłuchań w Ciemno piątej edycji „The Voice Kids”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button