LUBLIN

Poniatowa. 2-latka wypadła przez okno z trzeciego piętra

Lubelskie

Do szpitala na diagnostykę i obserwację zostało przewiezione dwuletnie dziecko po tym, jak wypadło z okna mieszkania znajdującego się na trzecim pietrze bloku w Poniatowej.

Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku oraz to, czy opieka nad malcem był sprawowana prawidłowo.

15 czerwca tuż przed godziną 14.00 dyżurny opolskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Poniatowej 2-letnie dziecko wypadło z okna usytuowanego na trzecim piętrze mieszkania. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że dziewczynką w chwili zdarzenia opiekowała się matka. Kobieta przebywała w innym pomieszczeniu, gdzie wykonywała prace domowe.

Według wstępnych ustaleń, dziecko wykorzystując chwilową nieuwagę opiekuna wspięło się na parapet i otworzyło okno. Dwulatka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wykonują czynności, które pozwolą ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia oraz to, czy opieka nad malcem był sprawowana prawidłowo.

Apelujemy o rozważną, odpowiedzialną opiekę nad dziećmi. Niech przykład wczorajszego zdarzenia uświadomi nam zagrożenia, na jakie są narażone nasze pociechy oraz skłoni do przemyśleń, jak postępować by uchronić ich od różnych przykrych zdarzeń.
(KWP)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button