RÓŻNOŚCISTYL

Półfinał Miss Polski 2019 już 6 września. 42 najpiękniejsze Polki powalczą o finał [ZDJĘCIA]

Półfinał Miss Polski 2019

6 września w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu odbędzie się półfinał Miss Polski 2019.

42 półfinalistki, które zostały wybrane w czerwcowym, ogólnopolskim castingu, zaprezentują się zebranej publiczności w Amfiteatrze w kilku odsłonach. Zobaczymy je m.in. w sukienkach czy strojach kąpielowych.

Spośród wszystkich uczestniczek półfinału, jury konkursu wybierze grupę finalistek, które w grudniu będą konkurować o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Podczas tego wieczoru zostaną wręczone również tytuły komplementarne: Miss Internetu oraz Miss Świnoujścia. Ten ostatni tytuł przyznają przedstawiciele miasta.

Wśród gości specjalnych tego wieczoru nie zabranie gwiazd, które również wystąpią na festiwalowej scenie. Maria Niklińska oraz Kowalski to te gwiazdy, które zaśpiewają, Kamila Świerc i Robert Jarek „MYKEE” poprowadzą półfinał, a pośród jury konkursu zasiądzie Olga Buława – Miss Polski 2018, prywatnie mieszkanka Świnoujścia.

Na wydarzenia obowiązują bezpłatne zaproszenia, które można odebrać w Informacji Turystycznej, przy placu Słowiańskim 6/1 do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, w soboty i niedziele od 10:00 do 14:00 oraz w Galerii ART Miejskiego Domu Kultury Świnoujście do soboty w godzinach od 12:00 do 18:00.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button