PIŁKA RĘCZNAREPREZENTACJA

Piłka ręczna. Kadra narodowa kobiet na kwalifikacyjne mecze MŚ z Austrią

EHF Mistrzostwa Świata 2021

Trener Arne Senstad powołał 18 zawodniczek na kwalifikacyjne mecze MŚ z Austrią.

Zawodniczki kadry narodowej kobiet powalczą w meczach:

16.04.2021 r. Maria Enzersdorf (AUT) – mecz kwalifikacyjny do MŚ 2021 (AUT – POL)

20.04.2021 r. Marki – mecz kwalifikacyjny do MŚ 2021 (POL – AUT)

Zawodniczki oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.

Lista zawodniczek powołanych przez Arne Senstada na mecze kwalifikacyjne Mistrzostw Świata 2021 z Austrią:

  1. Achruk Kinga – MKS Lublin S.A.
  2. Drabik Joanna – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  3. Gawlik Weronika – MKS Lublin S.A.
  4. Gęga Marta – MKS Lublin S.A.
  5. Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  6. Kochaniak Karolina – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  7. Kudłacz-Gloc Karolina – SG BBM Bietigheim (GER)
  8. Łabuda Aneta – ESBF Besancon (FRA)
  9. Maliczkiewicz Monika – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  10. Nocuń Dagmara – MKS Lublin S.A.
  11. Nosek Natalia – MKS Lublin S.A.
  12. Płaczek Adrianna – Nantes AH (FRA)
  13. Płomińska Oktawia – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
  14. Rosiak Aleksandra – MKS Lublin S.A.
  15. Roszak Romana – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
  16. Szarawaga Joanna – MKS Lublin S.A.
  17. Świerczek Justyna – EKS Start Elbląg
  18. Świerżewska Patrycja – MKS Zagłębie Lubin S.A.

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

16-18.04.2021 r. Tarnowskie Góry – turniej międzypaństwowy (POL, RUS, ROU)

  1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  2. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  3. Grobelna Daria – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS Płock
  4. Hoffman Dominika- Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  5. Jasińska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  6. Jureńczyk Karolina- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS Płock
  7. Kopańska Paulina – SPR Gdynia – SMS Płock
  8. Lemiech Kinga – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  9. Pankowska Natalia – MKS Brodnica – SMS Płock
  10. Pędziwiatr Julia – MTS Żory – SMS Płock
  11. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów- SMS Płock
  12. Szczepanek Oliwia – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  13. Świerżewska Justyna – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  14. Byzdra Edyta – MKS Lublin S.A.
  15. Głębocka Nikola – SPR Gdynia
  16. Hypka Aleksandra- Bukowsko-Dopiewski KPR
  17. Michalska Małgorzata- KS APR Radom
  18. Niewiadomska Julia – Bensheim-Auerbach (GER)
  19. Peplińska Paulina – SPR Gdynia
  20. Szynkaruk Dominika- MTS Kwidzyn
Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button