WARSZAWA

Piknik w ramach VI edycji Narodowego Dnia Sportu na błoniach PGE Narodowego [ZDJĘCIA]

Piknik na błoniach PGE Narodowego

„Ćwiczysz?” to krótkie pytanie, które w weekend pojawiło się na elewacji PGE Narodowego.

Stołeczna arena włącza się tym samym w dyskusję na temat zdrowego trybu życia. Wszystkie osoby, które widziały hasło na elewacji mogły sprawdzić, jaki rodzaj aktywności fizycznej byłby dla nich najlepszy, miały taką szansę w sobotę.

— Chociaż jesteśmy areną wielofunkcyjną, od początku istnienia nierozwiązalnie kojarzymy się ze sportem. Dlatego też chcemy wykorzystać moc, którą ma elewacja PGE Narodowego i zapytać mieszkańców Warszawy, jak spędzają czas wolny, zachęcając ich do aktywności fizycznej. Od lat włączamy się w promowanie zdrowego trybu życia, m.in. co roku wspólnie z Instytutem Matki i Dziecka przygotowujemy biegi mam z wózkami. Wraz z partnerami organizujemy bezpłatne warsztaty sportowe, włączamy się w akcje społeczne. Dlatego też odbywający się w ten weekend piknik w ramach VI edycji Narodowego Dnia Sportu nie może się odbyć nigdzie indziej, jak na błoniach PGE Narodowego — mówi Alicja Omięcka, Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego.

Podczas pikniku na 20 tysiącach metrów kwadratowych prezentowane były sporty powietrzne, wodne, lądowe, drużynowe, indywidualne, napędzane siłą mięśni ludzkich, koni mechanicznych, jak również intelektu. Nie zabrakło setek atrakcji rodzinnych od punktu dla młodych rodziców po spotkanie z najstarszą didżejką w Polsce, czyli DJ Wiką.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button