FILM I SERIALESPORTY WALKI

Pierwszy polski film o MMA. „Underdog” z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem [WIDEO]

"Underdog" - film o MMA

Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie „Underdog”, który już 11 stycznia wchodzi do kin.

Aktor, który przez wiele lat trenował boks zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy!

Making of z sesji zdjęciowej:

Do filmu „ Underdog” Eryk Lubos przygotowywał się wiele miesięcy. „Bardzo długo znam Eryka. Razem studiowaliśmy w szkole Teatralnej we Wrocławiu i muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem w jak doskonałej jest teraz formie” – przyznała Aleksandra Popławska, która zagrała Ninę, ukochaną głównego bohatera.

Lubos wiele lat trenował boks i to doświadczenie oraz miesiące ciężkich treningów sprawiły, że zrobił wrażenie nawet na międzynarodowym mistrzu KSW. „Byłem zaskoczony jego sprawnością fizyczną – powiedział nam Mamed Khalidov. – Eryk jest osobą bardzo aktywną i widać, że cały czas trenuje. Nie miał problemów z poruszaniem się w klatce, ani w wyprowadzaniu ciosów”.

„Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

Zwiastun

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. „Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego – powiedział Eryk Lubos. – Wstań i walcz! Nie poddawaj się!”.

„Underdog” – w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę.

Underdog – Making of filmu – część 1


W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova,międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.

Underdog – Making of filmu – część 2


Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to sport, w którym zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. To sport, który budzi emocje i kontrowersje, a jednak w Polsce ma ogromną rzeszę fanów. Każda gala gromadzi tysiące ludzi, transmisje oglądają miliony widzów.

„UNDERDOG”
Premiera: 11 stycznia 2019
W rolach głównych: Eryk Lubos, Mamed Khalidov, Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Emma Giegżno.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button