CIEKAWOSTKISTYL

Pierwsza oficjalna sesja do katalogu Miss Polski 2018. Trwa głosownie na Miss Polski Internetu [ZDJĘCIA]

Miss Polski 2018

Przed nami jubileuszowa gala Miss Polski 2018. Festiwal Piękna ma już 10 lat!

Kolejne zgrupowanie najpiękniejszych Polek odbyło się w Markach k/Warszawy. Dziewczyny uczestniczyły w sesji zdjęciowej do oficjalnego katalogu konkursowego. ZDJĘCIA możecie zobaczyć u nas w galerii.

Uroczysta gala odbędzie się 9 grudnia w Krynicy Zdroju.

Nowa Miss Polski otrzyma nagrody o wartości 100 tysięcy złotych. To niesamowite telewizyjne show transmitowane jest do blisko 150 państw.

„Festiwal Piękna” to cykliczne wydarzenie produkcyjne na skalę światową – scena o powierzchni 500 metrów kwadratowych, setki reflektorów i dziesiątki kamer, wielotysięczna publiczność w Hali Lodowej w Krynicy Zdroju i miliony widzów przed telewizorami na całym świecie – w tym na żywo w Telewizji Polsat.

MISS POLSKI INTERNETU

Głosowanie na Miss Polski Internetu trwa. W pierwszej turze, która trwa do 30 listopada (godz. 20:00) biorą udział wszystkie kandydatki.

Kolejna tura rozpoczyna się 1 grudnia (godz. 8:00) i zakończy się 9 grudnia (godz. 18:00). Do drugiej tury zakwalifikuje się 10 dziewczyn, które uzyskały najwięcej głosów w 1 turze. Z tej dziesiątki zostanie finalnie wybrana MISS POLSKI INTERNETU, która zapewni sobie miejsce w TOP 10 podczas Gali Finałowej konkursu Miss Polski 2018.

INFORMACJE o szczegółach głosowania znajdziecie TUTAJ!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button