FILM I SERIALEMUZYKA

Paweł Domagała i jego „Milcz” – utwór jak oddech. Piosenka promująca film „Na chwilę, na zawsze”

Najpopularniejszy muzyk wśród aktorów: Paweł Domagała

Chociaż z zawodu jest aktorem, od kilku lat śmiało podbija rynek muzyczny.

Paweł Domagała to absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej, gwiazda serialu „Żmijowisko” oraz takich filmów jak m.in. „Gotowi na wszystko. Exterminator” czy „Planeta Singli”. Artysta jest także laureatem nagrody Fryderyka oraz niekwestionowanym królem polskiego YouTube’a – jego teledyski w serwisie zostały odtworzone już ponad 200 milionów razy, w tym hit „Weź nie pytaj” – 127 milionów!

Wkrótce Pawła Domagałę poznamy w zupełnie nowej roli. Wszechstronnie utalentowany twórca jest pomysłodawcą oraz współscenarzystą poruszającego i wartościowego filmu „Na chwilę, na zawsze”. Pawła Domagałę zobaczymy także na ekranie, obok Martyny Byczkowskiej, znanej z brawurowej roli w serialu „W głębi lasu”, oraz m.in. Olafa Lubaszenki, Kingi Preis czy Ireneusza Czopa. Usłyszymy go także w promującej film piosence „Milcz”, do której teledysk opublikował dziś, w dniu swoich urodzin. „Na chwilę, na zawsze” – opowieść w reżyserii Piotra Trzaskalskiego o spotkaniu rockmana i wschodzącej piosenkarki – wkrótce w kinach!

Zobacz teledysk do „Milcz” – utworu promującego film „Na chwilę, na zawsze”!

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

– To film, w którym główną rolę grają uczucia. Jest pełen muzyki i wzruszających scen, ale przede wszystkim niesie ważne dla mnie osobiście przesłanie – nigdy nie jest za późno na odkupienie win – Paweł Domagała, grający Borysa.

– Panie Pawle… to jest po prostu utwór jak oddech – jeden z komentarzy pod teledyskiem na YT.

ZOBACZ WIĘCEJ: „Na chwilę, na zawsze”. Paweł Domagała i debiutująca na dużym ekranie Martyna Byczkowska [ZDJĘCIA]

Obsada: Paweł Domagała („Planeta Singli”, „Wkręceni”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”), Martyna Byczkowska („W głębi lasu”), Olaf Lubaszenko („E=mc²”, „Kroll”, „Futro z misia”), Kinga Preis („Plan B”, „Róża”, „Dom zły”), Ireneusz Czop („Pokłosie”, „Jack Strong”, „Konwój”)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button