KONCERTY

Patrycja Markowska to właściwa osoba na Rockowej Atmasferze 2019 [DUŻA GALERIA ZDJĘĆ]

Koncert Patrycji Markowskiej z gośćmi

W tym roku Atmasfera w rockowych klimatach.

Patrycja Markowska udowodniła, że jest naprawdę rockandrollową dziewczyną i rozkręciła niezłą imprezę w krakowskiej Tauron Arenie. Jakby tego było mało zaprosiła znakomitych gości.

Na scenie pojawiła się spora część zespołu IRA. Artur Gadowski wraz z gitarzystami Piotrem Koncą i Sebastianem Piekarkiem wykonali swoje wielkie hity.

Jeszcze lepiej było później, gdy na scenie pojawił się tata, czyli Grzegorz Markowski, który zaśpiewał wiekopomne hiciory Perfectu, a później z Patrycją „Kołysankę”, czyli polską wersję piosenki „Tonight” równie brawurowo zaśpiewanego przed laty przez Tinę Turner i Davida Bowiego.

Grzegorz niespodziewanie na chwilę ściągnął swoje nieodłączne okulary, czym naprawdę szczerze rozbawił córkę.

Przed koncertem tradycyjnie została przeprowadzona kampania społeczno-informacyjna „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112” .

Jako support zagrał zespół 1One, który pomimo rewelacyjnej sekcji rytmicznej made in TSA: Kapłon/Niekrasz nie miał chyba najlepszego dnia. Niedziałające mikrofony, słaby kontakt z publicznością i być może słabsza forma wokalistki nie pozwoliły na obiektywną ocenę dokonań grupy, której płytę produkował Ryszard Sygitowicz, a gościnnie wystąpili Paul Gilbert z Mr. Big czy Jeff Bowders.

Może wsparcia w obyciu scenicznym i dialogu z publicznością udzieli im Patrycja Markowska, bo ta dziewczyna to naprawdę sam rock 'n’ roll.
(Artur Rakowski)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

4 komentarzy

  1. Super impreza, świetnie się bawiłam. Plejada gwiazd i przebojowy wieczór. 1One to kolejne pozytywne zaskoczenie. Wielki szacunek dla wokalistki której szyki pokrzyżować próbował psujący się notorycznie mikrofon.

  2. Mega impreza!!! Patrycja-ogień!!!! Blond piękność z 1One z klasą i zimną krwią zniosła awarie mikrofonów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button