INNE

Patologia! Antek Królikowski organizuje walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Kamil Glik ostro o tej pseudogali

Freak-fight MMA

„Aktor” Antoni Królikowski organizuje (raczej chciał) galę freak-fight MMA Royal Division w Opolu.

Na tym czymś miały „walczyć” sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego.

Wszyscy zaatakowali Antka, który promuje to show. Kobiety i dzieci giną na Ukrainie, a Królikowski chce na ich tragedii zarabiać pieniądze! Skandal!

Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski napisał:

„Nie ma mojej zgody na galę MMA, której elementem miałaby być walka pomiędzy sobowtórami prezydenta Zełenskiego i Putina!
Opole, jak i cała Polska, pomaga Uchodźcom i walczącym Ukraińcom. Będziemy robić to dalej! Organizatorzy tej pseudogali nie uprzedzali miasta o tak paskudnych pomysłach na „promocję” swojego wydarzenia. Dlatego zapewniam, że na pewno im na to nie pozwolimy!
Wydałem już polecenie uniemożliwienia realizacji tego idiotycznego pomysłu w Opolu”.

Obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik napisał: „Kompletnie popie******* debil. Ciebie popie******* do końca, idioto? Sz*** i rzy*** na ciebie”.

Przypominamy, że to coś jest tak jak inne tego typu twory, np. Najmana, Fame MMA. To przez Was powstają takie patologiczne gale. Wchodzicie na ich stronki, udzielacie się w mediach społecznościowych czy kupujecie bilety, itp. Sami jesteście ich sponsorami!

Ostatnio Królikowski też nie zabłysnął w programie „Przez Atlantyk”. Widać, że on nadaje się tylko w graniu w filmach typu Vegi.

Antek Królikowski organizuje walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Komentarze internautów (fot. FB)

Komentarze internautów ws. gali Królikowskiego

 • Zbydlęcenie, które reprezentujecie tą galą jest tak przeogromne, że niech już ten atom na nas leci, bo nie ma naprawdę ratunku ani wytłumaczenia dla tak poważnej degeneracji moralnej.
 • Mam nadzieję że powstaną jeszcze ze dwie takie organizacje i wszystkie umrą śmiercią naturalną. Ale tutaj widzę już sukces. Przebicie poziomu żenady gali Najmana to na prawdę trzeba się postarać.
 • Syf i patologia.
 • Niech ktoś mi wytłumaczy jak ten ćpun może być aktorem?! Przecież przez godzinę nie mógł skleić jednego zdania i nie skleił.
 • Wypie…lać z tematem wojny, śmiecie bez godności
 • Kiedy już myślałem, że Najman to dno absolutne, nagle wyskakuje Królikowski i puka w to dno od spodu. DZBAN ROKU
 • Najman ma poważna konkurencję w postaci pustaka Królikowskiego, który wierzy w swój nieistniejący geniusz.
 • Antek jesteś dnem! Niżej z tymi sobowtórami upaść nie można było. Lansować się na wojnie i zbrodniach wojennych dla hajsu. Na trzeźwo to wymyśliłeś, czy za dużo do nosa wpadło? Człowieku leczyć się powinieneś a nie biznes robić. Co za debil
 • Przepraszam Ukraińców za to gów..o i tego miernego aktorzyne, który własnym ryjem reklamuje ten szajs.
 • To że pan Antek Królikowski jest dzbanem, było mniej więcej wiadomo. Ale że jest też półidiotą i kimś, kto chce zarobić na cierpieniu dzieci – to jest news. Powinien zarobić, ale z liścia. Od którejś z ukraińskich matek.
 • Dla mnie te wszystkie Fame MMA i im podobne to jakieś głupawe spektakle. Jednak to zrobił Antek Królikowski to już całkowite przebicie granic żenady i zwyczajne żerowanie na tragicznej sytuacji w Ukrainie. Wyjątkowa obrzydliwość.

Tak organizator bał się naszej reakcji, że nawet nie zaprosił nas na tę żenującą konferencję.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button