MUZYKAPOZOSTAŁE

Oświadczyny na scenie „The Voice Senior”. Zaskakujący gest Andrzeja Piasecznego. Nowi trenerzy

2. edycja „The Voice Senior”

Jan Adamiak, 67-letni uczestnik drugiej edycji muzycznego show, oświadczył się swojej ukochanej.

Andrzej Piaseczny sprezentował parze swoją obrączkę, co już teraz możecie zobaczyć w wideo.

– Pięć lat temu śpiewałem na dancingu. Siedziało pięć kuracjuszek. Wanda poprosiła mnie o piosenkę Jacka Silskiego „List z morza”. Schodząc ze sceny podszedłem do niej. Zrobiła taką minę, takie oczy… Urzekła mnie. Objąłem ją, pocałowałem w policzek i tak się zaczęło – opowiedział pan Jan o początkach swojej znajomości z panią Wandą.

– Mój skarbulek, moja Wandziulka jest super kobietą. Potrafi doradzić, pomoże, przytuli… Myślę, że w tym wieku to jest bardzo ważne – dodał uczestnik „The Voice Senior”.

– Kochana Wandziulku, kocham cię ponad życie. Zostaniesz moją żoną? – uklęknął i zapytał pan Jan.

– Tak kochanie – odpowiedziała wzruszona ukochana.

Świadkami oświadczyn byli nie tylko trenerzy i prowadzący „The Voice Senior” ale również córka i wnuczęta pana Jana.

Andrzej Piaseczny postanowił zrobić zakochanym prezent i oddał swoją obrączkę, która tym samym stała się pierścionkiem zaręczynowym.


– Chcę jasno i otwarcie powiedzieć, że przekazanie mojej obrączki nie było elementem walki o zawodnika. Takie chwile będą z nami przez długie lata i na ich wspomnienie będziemy cały czas czuli ciarki na ciele – wyjaśnił Andrzej Piaseczny.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu „The Voice Senior” już w sobotę o 21:00 w TVP2.

The Voice Senior 2020. Andrzej Piaseczny (fot. Natasza Młudzik/TVP)

The Voice Senior w każdą sobotę o 20:00. Trenerzy

– Ten program rozbudza w uczestnikach chęci na dalsze istnienie – mówi Andrzej Piaseczny o nowej edycji muzycznego talent show z udziałem seniorów po 60. roku życia.

Już w najbliższą sobotę o 20:00 startuje druga odsłona „The Voice Senior”, programu, który okazał się telewizyjnym hitem ubiegłej zimy. W nowej edycji na scenie zaprezentuje się około 40 uczestników wybranych spośród ponad trzech tysięcy zgłoszeń! Ich muzyczne umiejętności ocenią Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

– Kiedy uczestnicy wchodzą na scenę świecą takim światłem, którego człowiek z naszym dorobkiem trenerskim może im jedynie pozazdrościć. Historie, które poznajemy prowokują nas samych do tego, żebyśmy opowiadali o sobie. Dzielimy się nie tylko umiejętnościami ale także doświadczeniami, tym co zdarzyło się w naszym życiu – zdradza Andrzej Piaseczny.

– Uczestnicy „The Voice Senior” zgłosili się do programu, żeby mieć namiastkę uczucia zainteresowania, wzbudzenia w kimś emocji – ocenia Alicja Majewska.

The Voice Senior 2020. Alicja Majewska (fot. Natasza Młudzik/TVP)

O wyjątkowości uczestników nie mają wątpliwości także nowi trenerzy show.

– W programie są takie talenty, które w tym wieku mogłyby jeszcze zaistnieć na rynku. Mam ogromny szacunek dla tych ludzi, że zdecydowali się na udział w show – mówi Witold Paszt.

The Voice Senior 2020. Witold Paszt (fot. Natasza Młudzik/TVP)

– Są osoby, które aż kipią szczęściem, że mogą zaśpiewać. Bardzo się cieszę, że muzyka potrafi dać tyle radości w każdym wieku – dodaje Izabela Trojanowska.

The Voice Senior 2020. Izabela Trojanowska (fot. Natasza Młudzik/TVP)

Przypomnijmy, że druga odsłona programu z seniorami w roli głównej będzie trwała dłużej względem emitowanej w ubiegłym roku. Zobaczymy aż cztery odcinki Przesłuchań w Ciemno, jeden odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w którym poznamy zwycięzcę wybranego przez widzów biorących udział w głosowaniu SMS.

Program poprowadzi duet Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button