PIŁKA NOŻNAREPREZENTACJA

Ostatni odcinek serialu „Niekochani”. W nim m.in. radość z awansu na EURO 2020 i o pożegnaniu Piszczka [WIDEO]

Piłkarski serial „Niekochani”

To już trzeci i niestety ostatni odcinek serialu wyprodukowanego przez PZPN – „Niekochani”.

W dokumencie tym zobaczymy m.in. historie zmienników, rywalizację Fabiańskiego ze Szczęsnym, radość z awansu na EURO 2020, dlaczego wymyślono taki tytuł „Niekochani” oraz pożegnanie Łukasza Piszczka.

Trzeci odcinek jest zatytułowany „ZMIANY” pokazuje kulisy pracy – odpraw, treningów i meczów – reprezentacji Polski w drugiej części eliminacji do EURO 2020. Zobaczymy, jak od środka wyglądały spotkania z Łotwą i Macedonią Północną, którymi „biało-czerwoni” zapewnili sobie historyczny awans na trzeci wielki turniej z rzędu, oraz konfrontacje z Izraelem i Słowenią, w których uwydatnił się proces przebudowy drużyny. Widzimy, jak istotne są kwestie zarządzania ego w grupie najlepszych polskich piłkarzy oraz systematycznej zmiany pokoleniowej.

Sprawdźcie od środka, jak na poszczególnych etapach – między wrześniem a listopadem 2019 r. – za zamkniętymi drzwiami zachowywali się selekcjoner Jerzy Brzęczek i kapitan Robert Lewandowski oraz inni piłkarze naszej kadry, z których kilku zaprezentowało nam swoja perspektywę, m.in. Kamil Glik, Kamil Grosicki, Łukasz Fabiański, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Wojciech Szczęsny, Mateusz Klich, Jan Bednarek, Krzysztof Piątek i Krystian Bielik.

Treści dokumentu „Niekochani” przeznaczone są wyłącznie DLA WIDZÓW DOROSŁYCH. Gdyż PZPN chce w pełni oddać prawdziwe życie piłkarskiej szatni, także na szczeblu reprezentacyjnym i dlatego nie cenzuruje tego filmu.

Zmontowano łącznie prawie 117 minut materiału!

O pierwszym odcinku produkcji „Niekochani” pisaliśmy TUTAJ!

O drugim odcinku produkcji „Niekochani” pisaliśmy TUTAJ!

BTW !!!

Dzisiaj, tj. 12 kwietnia urodziny obchodzi dwóch kadrowiczów – Jan Bednarek i Przemysław Frankowski!
Życzymy wszystkiego najlepszego!!!

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button