KONCERTY

Nicki Minaj z Juice WRLD w Łodzi. Królowa rapu ma swój mural w Warszawie [WIDEO]

Nicki Minaj - "Queen"

Najnowsza trasa koncertowa Nicki Minaj, która rozpocznie się za dwa miesiące, zostanie połączona z gościnnym udziałem rapera Juice WRLD.

Artyści przyjadą do Polski 24 lutego do Atlas Areny w Łodzi.

Światowa ikona hip-hopu Nicki Minaj ogłosiła najnowsze szczegóły dotyczące najbardziej wyczekiwanej trasy koncertowej, która startuje 21 lutego w Monachium. Koncerty odbędą się w 22. miastach Europy.

Nicki Minaj zdecydowała o wyruszeniu w trasę ze swoją nową twórczością. Fanów pochłonie jej aktualny projekt „Queen”. Ponadto, we wspólną trasę z artystką, wyruszy rapper z Chicago – JUCIE WRLD, który ma za sobą przełomowy rok, z platynowym debiutanckim albumem „Goodbye & Good Riddance” oraz multiplatynowym singlem „All Girls Are the Same” i „Lucid Dreams”.

– Jestem bardzo podekscytowana, że fani w Europie będą mogli doświadczyć w pełni mojej twórczości. Wspólnie z moim dyrektorem kreatywnym przygotowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach porywającą, unikatową i zapadającą w pamięć trasę, którą chcemy dzielić z moimi fanami. Uwielbiam muzykę Juice WRLD i czuję się spełniona faktem, że dołącza do mnie. To z pewnością zapisze się w historii – podkreśla Nicki Minaj.

Podobnie jak efektowna była poprzednia trasa Pinkprint, także nadchodzące koncerty artystki zaoferują fanom wstęp do prawdziwego świata Nicki Minaj, który będzie pełen niespodzianek.

Mimo wcześniejszych planów artystki związanych ze wspólną trasą Nicki Minaj i Future Hndrxx, raper jednak nie weźmie udziału w koncertach. Jego miejsce zastąpi gościnnie Juice WRLD.

W trakcie ostatnich lat Nicki Minaj nieustannie zapisywała się w historii popkultury. W 2018 roku artystka wydała swój platynowy album „Queen” i uzyskała status pierwszej kobiety zapisanej na kartach Billboard Hot 100.

Nowy album Nicki Minaj „Queen”

Nowy album Nicki Minaj „Queen” (fot. org.)

Koncert w Polsce odbędzie się 24 lutego 2019 roku.

GIGANTYCZNY MURAL NICKI MINAJ POWSTAŁ W WARSZAWIE!

Nicki Minaj zawładnęła Placem Zawiszy w Warszawie. Ogromna powierzchnia, wyjątkowe umiejętności warsztatowe i zaawansowane zaplecze techniczne pozwoliły na stworzenie fotorealistycznego muralu z sylwetką artystki rapu, który do złudzenia przypomina zdjęcie wysokiej jakości. Malowidło promuje jej wiosenną trasę koncertową, w ramach której przyjedzie po raz pierwszy do Polski.

Mural stworzono na podstawie oficjalnej grafiki artystki.
– Prace nad ogromnym malowidłem w centrum Warszawy trwały od 8 października. Projekt realizowany na nasze zlecenie realizowany był przez zespół malarzy firmy Synergic – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Przeniesienie tak szerokiej gamy kolorów wymagało od muralistów wyjścia poza dostępne na rynku materiały. Podobnie jak w malarstwie klasycznym, konieczne było stworzenie własnych odcieni farb przed nałożeniem ich na ścianę oraz stworzenie iluzji barwnej. Pomimo wielkiego rozmiaru ściany – ponad 220 m kw., niektóre narzędzia używane do realizacji niczym nie odbiegały od wyposażenia malarza obrazów. To właśnie niewielkie pędzelki, szablony oraz profesjonalne oprzyrządowanie pozwoliły dokładnie odwzorować każde zagięcie odzieży i oddać detale kapiącej złotem, nigro bizantyjskiej biżuterii Nicki Minaj. Przy powstawaniu muralu zastosowano ponad 100 gotowych kolorów ekologicznej farby akrylowej, które pozwoliły osiągnąć fotograficzny charakter obrazu.

– Podczas realizacji projektów muralowych, bardzo ważnym aspektem jest spójność kreacji z miejskim otoczeniem. To właśnie dlatego mural z wizerunkiem przebojowej Nicki Minaj pojawił się na jednym z najczęściej uczęszczanych skrzyżowań stolicy. Projekty Synergic wykonywane są przy współpracy z najbardziej cenionymi artystami street-art’owymi w Polsce. Mamy pewność, że jest to projekt, który skutecznie przyciągnie uwagę mieszkańców Warszawy – zapewnia Joanna Hutnik, wiceprezes Synergic.

Mural znajduje się przy ul. Raszyńskiej 3, na ścianie najlepiej widocznej jednocześnie z Placu Zawiszy, ul. Towarowej jak i Al. Jerozolimskich. Wizerunek jednej z najbardziej kontrowersyjnych artystek ostatnich lat wpasował się idealnie w tętniącą życiem stolicę.
(org.)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button