KONCERTY

Niall Horan nie wystąpi w Polsce! Artysta odwołał wszystkie koncerty [WIDEO]

Niall Horan

Z powodu pandemii koronawirusa na świecie, Niall Horan odwołał wszystkie koncerty ze swojej trasy.

Artysta miał rozpocząć trasę koncertową, związaną z promocją Heartbreak Weather 20 kwietnia w Bridgestone Arena w Nashville w ramach światowej trasy Nice To Meet Ya. Artysta miał wystąpić w Warszawie (w październiku) w towarzystwie gościa specjalnego Maisie Peters.

Pochodzący z Mullingar, Irlandia, Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował po całym świecie razem z kultowym zespołem One Direction. Dzięki pełnometrażowemu solowemu debiutowi Flicker (Capitol Records), Artysta odniósł ogromny globalny sukces i cieszył się dużym uznaniem krytyków. Album wspiął się na szczyt listy Billboard 200 w październiku 2017 r. i wkrótce pokrył się co najmniej platyną w 20 krajach, w tym w USA. Oprócz ponad 3 milionów sprzedanych albumów i 3,5 miliardów streamów na całym świecie, znalazł się na szczycie listy Top Albumów iTunes w 61 krajach.

Flicker zawiera podwójnie platynowy singiel „This Town” oraz potrójnie platynowy „Slow Hands”. Flicker World Tour obejmował wyprzedane koncerty w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Europie, Singapurze, Japonii, Brazylii i Australii.

Niall Horan grał na największych scenach świata i słyszał, jak słowa jego piosenek wykrzykiwane są przez zgromadzone tam tłumy. Ma na swoim koncie rekordy Guinnessa z poprzednim zespołem..Jego niesamowicie czarujący wygląd został także uwieczniony w postaci lalki z jego podobizną. Mimo tego wszystkiego, irlandzki piosenkarz, autor tekstów i gwiazda pop, nie jest odporny na miłosne wzloty i upadki. To co wyróżnia Horana to to, że kiedy tworzy album inspirowany rozstaniami, nie użala się nad sobą. Korzysta z okazji, by ponownie przeanalizować relacje pod każdym kątem, od burzliwych upadków do prawdziwych wzlotów.
Rezultatem tych przemyśleń jest Heartbreak Weather, album, który rejestruje pełen zakres emocji odczuwanych, gdy miłość rozwija się i ostatecznie rozpada, zestawiony z odpowiednio potężną i dynamiczną ścieżką dźwiękową – wirem nowoczesnego popu i nostalgicznego groove, hałaśliwego rocka i folka, cichymi dźwiękami i donośnymi partiami chórów. „To prawie album koncepcyjny” – mówi Horan. „Miałem nadzieję opowiedzieć ludziom historię, napisać piosenki o związku od jego początku aż do końca – z różnych stron – zamiast pisać same smutne utwory o sobie. Bo kiedy dochodzi do rozpadu związku, nie jest to tylko i wyłącznie coś smutnego.”
Obok bywalca salonów z „Nice to Meet Ya”, słodko-gorzkiego hymnu „No Judgement” i, piosenki o złamanym sercu „Put a Little Love on Me” znajdziemy zestaw utworów o większej energii niż te z “Flickera” z 2017 r., na które wpływ miały tak rozległe inspiracje jak Bruce Springsteen, Arctic Monkeys i Weeknd. Nagrany w Los Angeles, Londynie i na Bahamach z gwiazdorskim zespołem, w tym Teddym Geigerem, Julianem Bunettą, Tobias’em Jesso Jr., Greg’iem Kurstin’em, Mozellą i innymi, Heartbreak Weather zabiera słuchaczy w podróż, w której perspektywa, emocje i muzyka ciągle się zmieniają. Ostatecznie podróż ta jest tak samo uzdrawiająca, jak i zabawna – piosenki te zostały wprost stworzone na scenę.

13 marca Capitol Records wyda nowy album Nialla, Heartbreak Weather. 7 lutego Horan udostępnił swój nowy singiel „No Judgement” wraz z oficjalnym wideo.
Oficjalny teledysk do „No Judgement” w reżyserii nagrodzonego w MTV VMA Drew Kirscha (Taylor Swift, John Legend, AFI),został nakręcony w Los Angeles.

Rolling Stone umieścił Heartbreak Weather na liście 70 najbardziej oczekiwanych albumów 2020 i pochwalił ostatnie występy Horan’a w „Saturday Night Live”, gdzie zaśpiewał “Nice To Meet Ya” oraz “Put a Little Love on Me.” Heartbreak Weather jest już dostępny w przedsprzedaży. Fani, którzy zamówią album w wersji cyfrowej w przedsprzedaży, od razu otrzymają „No Judgement” plus pierwszy singiel albumu „Nice To Meet Ya” i „Put a Little Love On Me”.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button