CIEKAWOSTKI

Natalia Kowalczyk trzecią WICEMISS SUPERMODEL INTERNATIONAL 2018 i BEST FACE 2018 [ZDJĘCIA]

SUPERMODEL INTERNATIONAL 2018

Natalia Kowalczyk – reprezentantka Polski w tegorocznej edycji konkursu SUPERMODEL INTERNATIONAL, dziś zdobyła tytuł 3 WICEMISS SUPERMODEL INTERNATIONAL 2018.

Nasza Miss otrzymała również od JURY konkursu tytuł komplementarny BEST FACE 2018! Finał tegorocznej edycji konkursu został zorganizowany w stolicy Tajlandii – Bangkoku.

Natalia Kowalczyk urodziła się i mieszka w Warszawie. Zakończyła właśnie studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale „stosunków międzynarodowych” i już w planach ma pomysł na podjęcie kolejnego kierunku – „public relations i marketing medialny”. Jest również stypendystką Universitat Autonoma de Barcelona. Swoją przygodę z konkursami piękności Natalia rozpoczęła od startu w Miss Mazowsza i dzięki niemu trafiła do finału Miss Polski 2017, gdzie zdobyła tytuł 4 WICEMISS i MISS FOTO.
Nasza Miss wolny czas najchętniej spędza w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno – charytatywnych. Lubi nowe wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbia wszelkie zmiany i podróże.
(Natalia Kowalczyk – fot. Dorota Tyszka)

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button