SPORTY WALKI

Mistrzostwa Europy 2021 w Karate Tradycyjnym. Biało-czerwony worek medali

Katowice

W dniach 4-6 października w Katowicach toczyła się największa impreza karate tradycyjnego w 2021 roku.

Michał Sowa (fot. W. Nowak)

Ponad 1500 uczestników w 21 krajów zmagało się w 4 imprezach: Pucharze Europy Dzieci WTKU, Mistrzostwach Europy WTKF i WBKA, XXV Mistrzostwach Europy WFF oraz I Mistrzostwach Europy WTKU (Platforma łącząca 3 największe federacje karate tradycyjnego – WTKF, WBKA i WFF). Polska spisała się na wszystkich imprezach bardzo dobrze zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.

Maria Wysogląd w kata seniorek (fot. M. Sadowski)