RÓŻNOŚCISTYL

Miss Supranational 2019. Najpiękniejsze kobiety z całego świata w Polsce [ZDJĘCIA]

Miss Supranational 2019

Panie zaczęły swój pobyt tzw. „Sashing Ceremony”.

To specjalnie przygotowany dla nich welcome-event, podczas którego otrzymały od samej Miss Supranational 2018, Valerii Vazquez oficjalną szarfę uczestniczki konkursu. Nie zabrakło również specjalnych welcome – packów ze słodyczami, organizerami oraz kosmetykami, przygotowanymi przez polskie marki.

Finalistki odwiedziły stolicę. Spacer po warszawskiej starówce zachwycił kandydatki, zwłaszcza te z najdalszych zakątków świata. Szczególne wrażenie zrobiła nasza jesienno – zimowa aura, która jest czymś nowym dla reprezentantek ciepłych miejsc na ziemi.

Po powrocie do hotelu na zziębnięte nieco finalistki czekała specjalnie przygotowana polska kolacja, na której nie zabrakło polskich specjałów – bigosu, pierogów, kiszonych ogórków, a nawet smalczyku ze skwarkami. Od niedzielnego popołudnia ruszyły próby choreograficzne.

3 grudnia Panie wyjadą na Śląsk, gdzie już na miejscu wydarzenia rozpoczną intensywne przygotowania.

Kamila Świerc reprezentuje Polskę.

Ponad dwutygodniowe zgrupowanie dobiega końca

Finalistki mają za sobą kilkanaście intensywnych prób choreograficznych pod okiem Macieja Zakliczyńskiego i Janji Lesar. Każdego wieczoru walczyły także w różnego rodzaju wyzwaniach przygotowanych przez organizatorów konkursu m.in. SupraTalent, SupraChat czy SupraModel. Finalistki zaprezentowały również już swoje stroje narodowe, które co roku zachwycają organizatorów.

Panie odwiedziły również stolicę, a także uczestniczyły w Balu Dobroczynnym zorganizowanym pod Łodzią.

Finał Miss Supranational 2019r. odbędzie się w 6 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Start, godz. 20:00. Jedną z głównych gwiazd wieczoru będzie Josef Miklas, artysta znany z przeboju „Acapella”. Wydarzenie uświetnią również znani polscy artyści tj. Doda, Piotr Cugowski oraz Aleksandra Szwed. W jury zasiądą m.in. Sandra Kubiecka, Mariusz Czerkawski oraz Aleksandra Szwed.

W sobotę odbywać się będzie Finał Mister Supranational, a w niedzielę Miss Polski 2019.

Pokaż więcej

redakcja

Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button